Apple udostępniło przewodnik po świątecznych prezentach na 2022 rok

Tegoroczny przewodnik po prezentach świątecznych zawiera najbardziej innowacyjną ofertę iPhone’ów 14, iPadów, Maców, zegarków Apple Watch, słuchawek AirPods i nie tylko.

„Prezenty na niezamówienie” – Przewodnik po świątecznych prezentach firmy Apple na 2022 rok

Forma Apple rozpoczyna okres świąteczny i ułatwia klientom odkrywanie i kupowanie najnowszych produktów Apple’a. Nie ma jednak co liczyć na wyjątkowe zniżki – ceny produktów nie zostały obniżone. Od dziś klienci mogą zapoznać się z Przewodnikiem po prezentach świątecznych online i dowiedzieć się, jak innowacyjne produkty i usługi Apple’a zapewniają użytkownikom łączność z przyjaciółmi i rodziną w czasie świąt.

Nowa sekcja została podzielona na 3 sekcje. Co nowego, Prezenty do personalizacji i Na szybko. W pierwszej można wybrać prezenty spośród najnowszych produktów, żeby zrobić największe wrażenie. W Prezentach do personalizacji można zrobić niezatarte wrażenie, dodaj zabawne emoji albo kilka słów na produktach z darmowym grawerunkiem. Natomiast w Na szybko znajdują się drobiazgi dla wszystkich.

Przez cały okres świąteczny i cały rok nasze zespoły są podekscytowane możliwością nawiązywania kontaktu z klientami i pomagania im w odkrywaniu najnowszych produktów i usług Apple — powiedział Deirdre O’Brien, starszy wiceprezes Apple ds. sprzedaży detalicznej. W sklepach i w internecie klienci mogą uzyskać wsparcie w wyborze odpowiedniego dla siebie urządzenia i znaleźć pomysły na prezenty dla wszystkich osób z ich listy.

W sklepach Apple Store na całym świecie klienci mogą uzyskać spersonalizowaną pomoc dotyczącą zakupów świątecznych, rekomendacji prezentów oraz wygodnych opcji dostawy i odbioru.

Przewodnik po świątecznych prezentach firmy Apple na 2022 rok

Tegoroczny przewodnik po prezentach świątecznych jest dostępny online i przedstawia najnowsze i najlepsze produkty Apple’a: w tym najnowsze iPhone’y 14, komputery Mac, Apple Watche i nie tylko. Dla klientów potrzebujących inspiracji dostępne są opcje, w tym:

  • iPhone 14 i iPhone 14 Plus z imponującą żywotnością baterii i nowym systemem dwóch aparatów.
  • Zaawansowany iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max z nowym aparatem głównym 48 MP i Dynamic Island — bogaty i interaktywny nowy sposób angażowania się w działania, alerty i powiadomienia.
  • Przeprojektowany iPad i potężny, zupełnie nowy iPad Pro z M2.
  • Całkowicie przeprojektowany MacBook Air z M2.
  • Całkowicie nowy, wytrzymały i wydajny zegarek Apple Watch Ultra.
  • Apple Watch Series 8 — z najlepszymi w swojej klasie funkcjami zdrowotnymi — i przeprojektowanym Apple Watch SE.
  • Druga generacja AirPods Pro.
  • Potężny Apple TV 4K nowej generacji.

Więcej informacji znajdziesz w specjalnej sekcji Przewodnik po świątecznych prezentach na stronie firmy Apple.

źródło: Apple Newsroom

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!