Ruszyła 11.11 Mega Loteria Shopee – do wygrania samochód!

Do 11 listopada 2022 roku, a więc do dnia finału Shopee 11.11 Mega Wyprzedaż, użytkownicy Shopee mogą wziąć udział w 11.11 Mega Loterii Shopee.

Ruszyła 11.11 Mega Loteria Shopee – do wygrania samochód!

W poniedziałek 24 października 2022 roku na Shopee rozpoczęła się kolejna kampania sprzedażowa – 11.11 Mega Wyprzedaż, którą zapowiadają reklamy telewizyjne z melodią Kankana w tle. W ramach kampanii platforma przygotowała dla swoich użytkowników specjalne vouchery na 11 zł, cashback w postaci Monet Shopee do 111% wartości zakupu, a także zupełnie nową atrakcję – Mega Loterię, w której kupujący mogą grać o samochód oraz inne, atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Sprawdź także: Shopee 11.11 Mega Wyprzedaż i nowe funkcje na platformie

Od początku swojej obecności w Polsce Shopee oferuje nie tylko szeroki wybór produktów
z różnych kategorii w atrakcyjnych cenach, ale również stara się angażować swoich użytkowników
w działania w social mediach, czy oferować im dodatkową rozrywkę w postaci gier w aplikacji. Tym razem osoby korzystające z platformy mogą wziąć udział w 11.11 Mega Loterii, w której na laureatów czekają fantastyczne nagrody:

  • 1 samochód Opel Corsa
  • 5 telewizorów Samsung 55’
  • 5 smartphonów Samsung Galaxy A32
Nagrody do wygrania w 11.11 Mega Loteria Shopee (2022)

11.11 Mega Loteria wystartowała 1 listopada, a użytkownicy Shopee będą mogli uczestniczyć
w niej do finału kampanii 11 listopada. Każdy ma codziennie jedną darmową szansę, aby odebrać los.
O dodatkowe okazje na wygraną można postarać się jednak samemu, dokonując zakupów na platformie. Od 1 do 10 listopada za każde zamówienie kupujący dostaje kolejną szansę na udział w 11.11 Mega Loterii, natomiast 11 listopada każde zamówienie daje aż 11 dodatkowych możliwości gry! – w dniu losowania zamówienia, dzięki którym użytkownicy dostali dodatkowe szanse na udział w loterii, muszą być ważne (nie mogą zostać wcześniej anulowane). 

Jak grać? Instrukcja krok po kroku: 11.11 Mega Loteria Shopee (2022)
Jak grać? Instrukcja krok po kroku: 11.11 Mega Loteria Shopee (2022)

Aby wziąć udział w zabawie, należy w aplikacji Shopee wejść w grę 11.11 Mega Loteria i otworzyć tajemnicze pudełko, w którym znajduje się los na loterię. Unikalne numery kuponów są automatycznie przypisywane do użytkownika. Finał loterii, czyli losowanie zwycięzców, odbędzie się 17 listopada, natomiast rozdanie nagród zaplanowano na 1 grudnia 2022 roku.

Szczegółowe zasady oraz regulamin Mega Loterii dostępne są na stronie internetowej Shopee.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Shopee Polska