Oficjalny zwiastun filmu „Avatar: Istota wody” już jest!

Oczekiwanie się skończyło – pojawił się pierwszy pełny oficjalny zwiastun filmu „Avatar: Istota wody” Jamesa Camerona – kontynuacji najbardziej dochodowego filmu w historii.

Oficjalny zwiastun filmu „Avatar: Istota wody”

Akcja filmu Avatar: Istota wody (tyt. oryg. Avatar: The Way of Water) rozgrywa się ponad dekadę po wydarzeniach z pierwszej części filmu. Obserwujemy rodzinę Sully (Jake’a, Neytiri i ich dzieci), kłopoty, które ich spotykają, i to, jak bardzo się trudzą, aby zapewnić sobie nawzajem bezpieczeństwo, czy bitwy, które toczą, aby przeżyć i tragedie, które znoszą.

W sequelu występują Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Kate Winslet, Michelle Yeoh, Edie Falco, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Oona Chaplin, Jermaine Clement i inni.

Zobacz też: „The Peripheral” jest genialny, ale trzeba go zrozumieć

Źródła wskazują, że Avatar: Istota wody będzie trwał dłużej niż trzy godziny, ale nie podano dokładnego ostatecznego czasu. Pierwsza część trwała 2 godziny i 41 minut.

W sumie planowane są cztery sequele. Landau powiedział w Vegas: Podróż przez wszystkie cztery filmy stworzy połączoną sagę.

Cameron powiedział wtedy, że nowe filmy przesuwają granice jeszcze dalej dzięki wysokiej liczbie klatek na sekundę, wyższej rozdzielczości 3D i większej rzeczywistości w naszych efektach wizualnych. Chciałem, żeby nasz powrót na Pandorę był czymś naprawdę wyjątkowym. Każde ujęcie jest zaprojektowane z myślą o największym ekranie, najwyższej rozdzielczości i najbardziej wciągającym dostępnym 3D. Myślę, że udało nam się to zrobić.

Film pojawi się w kinach już w grudniu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Deadline