„Prawda o moim zabójstwie” od 21 listopada na CBS Reality

Nowa seria dokumentalna własnej produkcji pt. „Prawda o moim zabójstwie” zadebiutuje w CBS Reality od poniedziałku 21 listopada 2022 roku.

„Prawda o moim zabójstwie” w CBS Reality

Gdy dochodzi do morderstwa, zaczyna się wyścig z czasem. Należy jak najszybciej dotrzeć do prawdy, oddzielić fakty od fikcji, złapać mordercę i dopilnować, aby sprawiedliwości stało się zadość. Ale co się dzieje, gdy prawda o zbrodni znika wraz z ofiarą?

Zobacz też: „Kryminalne śledztwa PRL” na CBS Reality od 3 sierpnia

Gospodarzem serii jest światowej sławy patolog, Dr Richard Shepherd, który w trakcie swej zawodowej kariery przeprowadził w prawie 23 tysiące autopsji, w tym kilka w najbardziej głośnych sprawach ostatnich czasów. Nauczył się, że zmarli nie ukrywają prawdy i nigdy nie kłamią. Dzięki doktorowi Shepherdowi w najnowszym programie CBS Reality ofiary otrzymają głos.

W ultranowoczesnym laboratorium patolog, przy użyciu najnowszych technologii wykorzystujących cyfrowo zeskanowane próbki ciał, przeprowadzi analizę kilku najbardziej intrygujących morderstw i ujawni prawdę kryjącą się za tymi zagadkowymi zbrodniami.   

W pierwszym odcinku dr Richard Shepherd prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Jeffreya Howea, którego rozczłonkowane szczątki znajdowano w różnych miejscach w całej Wielkiej Brytanii.

Seria „Prawda o moim zabójstwie” będzie emitowana w CBS Reality w ramach bloku „Strefa zbrodni ”od poniedziałku do piątku – od 21 listopada do 2 grudnia 2022 roku o godz. 21:00.

W Strefie zbrodni na CBS Reality poznajemy sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa są przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zbrodnia bez ciała (nowość), Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CBS Reality