Cały 2. sezon „The Office PL” już od 4 listopada

Już w piątek 4 listopada 2022 roku premiera drugiego sezonu serialu „The Office PL” w serwisie Canal+ Online.

2. sezon serialu „The Office PL” na Canal+

Rozpoczęło się finalne odliczanie! W piątek 4 listopada 2022 roku w serwisie CANAL+ online opublikowane zostaną wszystkie 12 odcinków przygód pracowników i pracowniczek biura „Kropliczanki”. Oczekiwania na kolejny sezon The Office PL trwają już od maja, kiedy to pierwszy raz ogłoszono wejście ekipy filmowej na plan zdjęciowy. Już wtedy grono miłośników serialu rozpoczęło spekulacje na temat kontynuacji historii zespołu z Siedlec.

Zobacz także: Cały sezon The Office PL dostępny w Canal+ online

Szczególnie intrygująca była informacji rywalizacji pomiędzy Michałem i Patrycją. Wiele osób zastanawiało się, czy z tego powodu na drugi plan nie zejdą inne postacie z serialu, które zyskały sympatię odbiorców w pierwszym sezonie.

Postacią, która zyskała szczególną sympatię odbiorców jest z pewnością Dariusz Wasiak, zagrany przez Adama Woronowicza. W drugim sezonie zobaczymy odrobinę więcej sytuacji związanych z Darkiem, ale nie zdominuje on serialu, który jest pełny ciekawych osobowości. – mówi Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych w CANAL+ Polska.

Do daty premiery nawiązuje jeden z odcinków. Producenci serialu przyznali, że motyw dziesiątego odcinka będzie skupiony wokół imprezy halloweenowej. Impreza przebierana podzieli pracowników Kropliczanki, a najbardziej zaangażowany w zabawę Michał doprowadzi do makabrycznego incydentu. 

Te i inne przygody bohaterów THE OFFICE PL poznamy już w piątek 4 listopada w serwisie CANAL+ online. Widzowie kanału CANAL+ PREMIUM będą mogli oglądać pierwsze cztery odcinki drugiego sezonu serialu od 18 listopada 2022 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+ Polska