Xiaomi Mi Band 6 NFC w promocji z kontem bankowym!

Opaska Xiaomi Mi Band 6 NFC dla nowych posiadaczy Konta Jakże Osobistego w Alior Banku – po spełnieniu kilku prostych warunków.

Konto Jakże Osobiste z opaską Xiaomi  - promocja dla nowych klientów

W Alior Banku trwa promocja „Płać smart”. Nowi klienci, którzy zdecydują się na otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą i spełnią pozostałe warunki tej promocji, otrzymają kod elektroniczny, uprawniający do bezpłatnego odbioru opaski Xiaomi Mi Band 6 NFC z funkcją płatności zbliżeniowej. Warunkiem skorzystania z promocji jest m.in. wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych i zalogowanie się do aplikacji mobilnej Alior Mobile.

Od czerwca br. w Alior Banku dostępna jest usługa Xiaomi Pay, dzięki której klienci banku mogą płacić zbliżeniowo wybranymi urządzeniami mobilnymi Xiaomi.

Z usługi Xiaomi Pay można korzystać po zainstalowaniu na telefon z systemem Android lub iOS aplikacji Mi Fitness i dodaniu w niej dowolnej karty debetowej lub kredytowej Mastercard. Operacje wykonane w ten sposób mają takie same limity transakcyjne jak karta tradycyjna.

Jednym z urządzeń pozwalających na takie płatności jest opaska Xiaomi Mi Band 6 NFC, którą można zdobyć w ramach promocji Alior Banku „Płać smart”. Jest ona skierowana do nowych klientów, którzy zdecydują się na założenie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą.

Przeczytaj też: Xiaomi Pay dostępne także w Alior Banku

Za prowadzenie Konta Jakże Osobistego bank nie pobiera opłaty, jeśli zapewniony zostanie miesięczny wpływ w wysokości min. 1500 zł lub jego posiadacz ma mniej niż 26 lat. W jego ramach można skorzystać również z 11 korzyści, takich jak ubezpieczenie w podróży za granicą czy 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce. Dwie z nich są darmowe, natomiast koszt każdej kolejnej to zaledwie 3,50 zł/mies.

Aby skorzystać z promocji „Płać smart” i otrzymać sportową opaskę Xiaomi Mi Band 6 NFC, należy w ciągu 40 dni od zawarcia umowy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych o dowolnej kwocie i zalogować się do bankowości mobilnej Alior Banku. Po spełnieniu tych warunków oraz wyrażeniu zgód marketingowych klient otrzyma nagrodę w postaci vouchera elektronicznego, który można wymienić smart opaskę Xiaomi wraz z darmową dostawą w sklepie mi-home.pl. Voucher zostanie przesłany w wiadomości SMS. Promocja „Płać smart” trwa do odwołania.

Jak zdobyć sportową smart opaskę Xiaomi w promocji „Płać smart”?

Złóż wniosek online i załóż Konto Jakże Osobiste z kartą. Podczas składania wniosku nie zapomnij wyrazić zgód marketingowych. Nagrodę w postaci vouchera elektronicznego na zakup smart opaski Xiaomi wraz z darmową dostawą w sklepie mi-home.pl otrzymasz w wiadomości SMS. 

Jak zdobyć opaskę Xiaomi w promocji z kontem w Alior Banku?
Jak zdobyć opaskę Xiaomi w promocji z kontem w Alior Banku?

Wystarczy, że w ciągu 40 dni od zawarcia umowy spełnisz poniższe warunki: 

  • Wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta, na dowolne kwoty. 
  • Zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Mobile.

Więcej o ofercie można przeczytać na stronie internetowej Alior Banku. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Alior Bank