Film „Zwarcie” dostępny na VOD od 10 listopada!

Nagrodzony na festiwalu Sundance film „Zwarcie” to intensywny brytyjski thriller z piorunującą i chwaloną przez zagraniczną krytykę rolą Bena Whishawa.

„Zwarcie” (tyt. oryg. „Surge”) film

Laureat Złotego Globu Ben Whishaw (Nie czas umierać, Lobster) w nieprzewidywalnym i porażającym intensywnością thrillerze Zwarcie (tyt. oryg. Surge) o samowyzwoleniu i odkrywaniu samego siebie. Dwadzieścia cztery niezwykłe godziny z życia przeciętnego mężczyzny, który pod wpływem impulsu wyrusza w ekstremalną i wewnętrznie uwalniającą podróż po Londynie.

Zobacz też: Film „W trójkącie” to satyra naszych czasów

Premiera filmu odbyła się na festiwalu Sundance, gdzie film otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora (Ben Whishaw). Za produkcję odpowiedzialni są twórcy hitów Pokój, Trzy billboardy za Ebbing, Missouri i Czarny łabędź. Zwarcie jest pełnometrażowym debiutem reżyserskim Aneila Karii – laureata Oscara za krótkometrażowy obraz Długie pożegnanie.

Joseph (Ben Whishaw) pracuje w ochronie na londyńskim lotnisku, codziennie mierząc się z rosnącą frustracją i bezsensem życia. Pewnego dnia, w wyniku impulsywnego aktu buntu, Joseph uwalnia dziką i pozbawioną moralnych hamulców wersję samego siebie. Tym samym wyrusza w szaloną podróż po Londynie, podczas której doświadcza życia w ekstremalnej dawce.

Film Zwarcie będzie dostępny do obejrzenia online w serwisach VOD od 10 listopada 2022 roku.

Obejrzyj zwiastun filmu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Kino Świat