Nowe pakiety TVP VOD+ i „Erynie” na start

Serwis TVP VOD ma nowe pakiety subskrypcji i serial „Erynie” z Marcinem Dorocińskim, premierowo udostępniony w modelu digital first.

Serial „Erynie” w TVP VOD

Pierwszą propozycją Telewizji Polskiej dostępną w modelu digital first jest „Erynie” – 12-odcinkowa ekranizacja kultowych powieści Marka Krajewskiego wyreżyserowana przez Borysa Lankosza. Premierowe odcinki serialu z Marcinem Dorocińskim w roli głównej użytkownicy mogą oglądać wyłącznie na platformie TVP VOD+ od 25 października 2022 roku w ramach płatnego dostępu czasowego. Jednocześnie serwis wprowadził nowy model subskrypcyjny z czterema pakietami dostępowymi, w nowych cenach uzależnionych od długości wykupionego dostępu.

Zobacz też: Poznaj pogańskie czasy – „Od Popiela do Piasta” na TVP Historia

Serialowe „Erynie”, oparte na lwowsko-wrocławskich powieściach kryminalnych Krajewskiego: „Erynie”, „Liczby Charona”, „Rzeki Hadesu”, „W otchłani mroku” – opowiadają o losach kontrowersyjnego komisarza policji Edwarda Popielskiego, znanego również jako Łyssy.

Akcja serialu zaczyna się tuż przed wybuchem II wojny światowej, w labiryntach ulic Lwowa, do którego zaraz wtargnie apokalipsa… Spotykamy bohatera w momencie, kiedy zostaje wyrzucony z policji i zaczyna prowadzić prywatne śledztwa. Po kilku rozwiązanych sprawach udaje mu się wrócić do służby. W pracy posługuje się wybitnym intelektem, potężną siłą mięśni i epileptycznymi wizjami, które mają ukryty sens. Z powodu padaczki, aktywowanej przez światło słoneczne, Łyssy funkcjonuje głównie pod osłoną nocy.

Obejrzyj zwiastun serialu „Erynie”:

W TVP VOD znajdziesz całe sezony i przedpremierowe odcinki ulubionych seriali produkcji TVP, w tym „Stulecie Winnych” czy „M jak miłość”, dostępne są także seriale zagraniczne jak „Genialna przyjaciółka” czy „Miniaturzystka”, ponadczasowe klasyki polskiego kina takie jak „Wniebowzięci” czy „Hydrozagadka”,a także międzynarodowe hity – „Green Book”, „Music” czy „Gniazdo”.  

Nowe pakiety i ceny dostępu do TVP VOD+

Serwis streamingowy TVP VOD został przeprojektowany, a teraz przyszedł czas na nowe pakiety bez reklam i ich ceny. Użytkownicy tak jak dotychczas mogą oglądać darmowe treści, w zamian za oglądanie reklam. Ci, którzy chcą się ich pozbyć mogą kupić jeden z czterech pakietów, aby uzyskać dostęp do produkcji oryginalnych, nowości udostępnianych przedpremierowo oraz osobnych katalogów filmowych, serialowych, dokumentalnych, dla dzieci i teatralnych. Platforma nie umożliwia już wykupienia dostępu do pojedynczego filmu czy programu.

Płatne pakiety TVP VOD+ dają dostępem do zróżnicowanych tematycznie i gatunkowo treści: produkcji oryginalnych, prapremier oraz bogatej biblioteki największych filmowych i serialowych hitów. Starannie wyselekcjonowaną ofertę tytułów obejrzysz bez reklam.

Ceny pakietów TVP VOD+ (październik 2022 r.)
Ceny pakietów TVP VOD+ (październik 2022 r.)

Ceny pakietów TVP VOD+

  • dostęp na 30 dni kosztuje 9,99 zł
  • dostęp na 90 dni kosztuje 14,99 zł
  • dostęp na 180 dni kosztuje 24,99 zł
  • dostęp na 365 dni kosztuje 44,99 zł

Aplikacja mobilna TVP VOD

Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej TVP VOD
Zrzuty ekranów z aplikacji mobilnej TVP VOD

Z serwisu TVP VOD można korzystać za pośrednictwem najnowszych wersji przeglądarek internetowych oraz aplikacji mobilnych na urządzenia z systemami iOS i Android:

Może Cię zainteresować także: TVP GO z bezpłatnymi kanałami TVP na telefonie

Serial „Erynie” zrealizowała Telewizja Polska SA w koprodukcji z Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA i Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVP