Co nowego na Disney+ w listopadzie?

W listopadzie ​2022 roku w Disney+ pojawi się jeszcze więcej wciągających filmów, seriali i programów – sprawdź najciekawsze tytuły.

„Willow” serial Disney+ (2022)
„Willow” serial Disney+ (2022)

Serwis streamigowy Disney+ przygotował spora listą nowości na dłuższe listopadowe jesienne wieczory. Na otulonych kocem w domowym zaciszu widzów czekać będą wyjątkowe produkcje, w tym między innymi długo wyczekiwana premiera serialu Willow. Z kolei Tim Allen powróci w swojej kultowej roli Śniętego Mikołaja, a Chris Hemsworth spróbuje rozwikłać tajemnicę długowieczności. Na widzów czeka dużo więcej nowości, a wybrane z nich prezentujemy poniżej. 

WILLOW – od 30 listopada 2022 r.

Nowy serial, będący sequelem przygodowego filmu fantasy Willow George’a Lucasa z 1988 roku. Czarodziej Nelwyn powraca po latach od uratowania cesarzowej Elory Danan, by poprowadzić grupę zuchwałych wyrzutków na niebezpieczną misję ratunkową w świecie przekraczającym granice wyobraźni. Warwick Davis powraca w Willow w tytułowej roli, a Jonathan Kasdan, Ron Howard, Wendy Mericle, Kathleen Kennedy i Michelle Rejwan pełnią rolę producentów wykonawczych. Premierowe odcinki będą udostępniane co tydzień.

Zobacz też: „Witamy w Chippendales” od stycznia 2023 roku na Disney+

BEZ GRANIC Z CHRISEM HEMSWORTHEM [LIMITLESS WITH CHRIS HEMSWORTH] – od 16 listopada 2022 r.

Chris Hemsworth rozpoczyna misję, by odkryć, jak żyć lepiej i dłużej. Z pomocą światowej klasy ekspertów, rodziny i przyjaciół podejmuje szereg wyzwań, dzięki którym spróbuje pokonać swoje bariery, poszerzyć granice własnych możliwości, a także przeciwdziałać chorobom wieku podeszłego. Hemsworth spróbuje odkryć również, jak możemy uwolnić nasz potencjał, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością, zdrowiem i szczęściem. Od razu będą dostępne wszystkie odcinki.

ŚNIĘTY MIKOŁAJ: SERIAL [THE SANTA CLAUSES] – od 16 listopada 2022 r.

Scott Calvin zbliża się do swoich 65. urodzin i zdaje sobie sprawę, że nie może być wiecznie Mikołajem. Zauważa, że zaczyna wykonywać obowiązki Świętego coraz wolniej, ale co ważniejsze, ma rodzinę, która mogłaby czerpać wiele korzyści z życia w normalnym świecie. Szczególnie dwaj synowie, z których jeden dorastał w Lakeside w stanie Illinois, a drugi – na biegunie północnym. Mając do pomocy mnóstwo elfów, Scott postanawia znaleźć odpowiedniego następcę na stanowisku Mikołaja. W tym samym czasie próbuje również przygotować swoich najbliższych na nową przygodę, czyli życie na południe od bieguna. Premierowe odcinki co tydzień.

„Śnięty Mikołaj” serial Disney+ (2022)
„Śnięty Mikołaj” serial Disney+ (2022)

PACJENT [THE PATIENT] – od 30 listopada 2022 r.

Pacjent to psychologiczny thriller o terapeucie Alanie Straussie (Steve Carell) więzionym przez swojego pacjenta Sama Fortnera (Domhnall Gleeson), który okazuje się seryjnym mordercą. Specjalista staje przed trudnym terapeutycznym wyzwaniem: powstrzymać mordercze zapędy pacjenta. Aby przeżyć, Alan musi dotrzeć do zaburzonego umysłu Sama i powstrzymać go przed popełnieniem kolejnego morderstwa. Jednak Sam nie chce poruszać bolesnych tematów. Będąc w potrzasku Alan odkrywa nie tylko, jak głęboko sięgają zapędy Sama, ale także jak wiele pracy musi włożyć, by naprawić rozpad własnej rodziny. W obliczu uciekającego czasu Alan desperacko walczy, by powstrzymać Sama, zanim stanie się współwinny dokonywanych przez niego morderstw lub, co gorsza, sam stanie się celem ataku. Od razu będą dostępne wszystkie odcinki.

„Pacjent” Disney+ (2022)
„Pacjent” Disney+ (2022)

DAVID BECKHAM: DRUŻYNA W OPAŁACH [SAVE OUR SQUAD WITH DAVID BECKHAM] – od 9 listopada 2022 r.

David Beckham wraca w rodzinne strony. Dołącza do klubu Westward Boys we wschodnim Londynie, drużyny grającej w Echo Premier League, od której to zaczęła się jego przygoda z piłką. Westward nie wygrał ani jednego meczu przez cały sezon i w dodatku grozi im kolejny spadek w tabeli. Przed Beckhamem stoi spore wyzwanie. Czy uda mu się uratować drużynę? Od razu będą dostępne wszystkie odcinki.

ROZCZAROWANA [DISENCHANTED] od 18 listopada 2022 r.

Od ślubu Giselle i Roberta minęło piętnaście lat i z czasem wielkie miasto straciło dla Giselle swój urok. W pogoni za bardziej baśniowym życiem powiększająca się rodzina postanawia więc zamieszkać w sennej podmiejskiej społeczności Monroeville. Niestety, nie jest to remedium, na które liczyła Giselle. Przedmieścia rządzą się własnymi prawami i mają swoją królową, Malvinę Monroe, która sprawia, że Giselle bardziej niż kiedykolwiek wcześniej czuje się nie na swoim miejscu. Rozczarowana tym, że jej „długo i szczęśliwie” ponownie się oddala, szuka pomocy w andalazyjskiej magii i przypadkowo przekształca całe miasto w krainę rodem z baśni, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość i szczęście swojej rodziny. Teraz Giselle podejmuje walkę z czasem, by odwrócić zaklęcie i odnaleźć odpowiedź na pytanie, czym naprawdę jest „długo i szczęśliwie” dla niej i dla jej bliskich.

„Rozczarowana” Disney+ (2022)
„Rozczarowana” Disney+ (2022)

Czy wiesz, że…?

Na sportowo w Disney+: W związku z rozpoczynającym się w listopadzie mundialem, Disney+ przygotował dla subskrybentów seriale i programy, dzięki którym będą mogli jeszcze bardziej zanurzyć się w świat sportu. Na widzów czekają m.in. nowy serial oryginalny „David Beckham: Drużyna w opałach” oraz serial dokumentalny „Dziedzictwo: Prawdziwa historia LA Lakers”. 

Co jeszcze w listopadzie na Disney+?

  • Zwierzogród+ [Zootopia+] – 9 listopada – wszystkie odcinki
  • Zakłamanie [Tell Me Lies] – 16 listopada – wszystkie odcinki
  • Reboot2 listopada – wszystkie odcinki
  • Miki: Historia Myszki [Mickey: The Story of a Mouse] – 18 listopada
  • Dziedzictwo: Prawdziwa historia LA Lakers [Legacy: The True Story of the LA Lakers] – 23 listopada – wszystkie odcinki
  • Prześcignąć zbrodnię [The Murders Before the Marathon] – 9 listopada – wszystkie odcinki
  • Wulkan miłości [Fire of Love] – 11 listopada

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+