„Garcia!” na HBO Max od 28 października

HBO Max podało datę premiery serialu „Garcia!” i opublikowało pierwszy zwiastun – obejrzymy go już 28 października 2022 roku.

Serial „Garcia!” HBO Max (2022)

Hiszpański serial oryginalny od HBO Original zatytułowany Garcia! powstał na podstawie powieści graficznej ¡García!, której autorami są Santiago García i Luis Bustos. Miniserial ma sześć odcinków, a w dniu premiery (28 października 2022 roku) zobaczymy pierwsze dwa epizody. Kolejne odcinki będą pojawiać się pojedynczo co tydzień. Seria opowiada historię reporterki i superżołnierza, który był zamrożony przez 60 lat i został przebudzony w obecnych czasach. Łączy ze sobą satyrę i suspens w dynamicznej opowieści obejmującej 6 dekad burzliwej historii politycznej Hiszpanii.

Sprawdź też: Finałowy odcinek serialu „Ród smoka” wyciekł do sieci

Jest to przygodowo-szpiegowska historia o początkującej reporterce Antonii, która po przypadkowym rozmrożeniu tajnego agenta Garcii – działającego w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, zostaje uwikłana w skomplikowany spisek polityczny. Garcia, działający w reżimie faszystowskiego dyktatora Francisco Franco, po przebudzeniu we współczesnym świecie, musi przystosować się do zupełnie innej rzeczywistości, niż ta którą pamięta. Oczywiście pomaga mu w tym Antonia. Tytułowy agent oczywiście dowiaduje się o grożącej Hiszpanii kolejnej wojnie domowej i musi wybrać po czyjej stronie ma stanąć.

W obsadzie serialu znaleźli się: Veki Velilla jako Antonia, Francisco Ortiz jako García, Emilio Gutiérrez Caba jako Jaime Ortiz, Francisco Reyes jako Winters oraz Lola Herrera jako Feli. Twórcami serialu odpowiedzialnymi za scenariusz są Sara Antuña i Carlos de Pando. Eugenio Mira wyreżyserował wszystkie 6 odcinków.

Obejrzyj polski zwiastun serialu „Garcia!”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HBO Max | HDTV Polska