Kolorowa kampania motoroli #OdkryjSwójKolor

Poznaj historie Margaret i Tymka w ramach kampanii „Nie daj się zdefiniować #OdkryjSwójKolor” marki Motorola.

Margaret i Tymek w ramach kampanii „Nie daj się zdefiniować #OdkryjSwójKolor” marki Motorola
Margaret i Tymek w ramach kampanii „Nie daj się zdefiniować #OdkryjSwójKolor”

Marka motorola ruszyła z kampanią „Nie daj się zdefiniować #OdkryjSwójKolor”, która jest odpowiedzią na często, jakże mylne postrzeganie, szufladkowanie i definiowanie innych bez zgłębiania i poznawania ich własnych historii. Do kampanii marka zaprosiła artystów – Margaret i Tymka, postacie które wyróżniają się stylem, wyglądem i charakterem. To wyjątkowo zdolni i zmotywowani ludzi, którzy od lat nie patrząc na opinie i krytykę ze strony innych osób z determinacją podążają swoją drogą i odnoszą sukcesy. Artyści odkrywają przed nami swoje pasje i zajawki, a także wyjątkowe kolory. 

Sprawdź również: Motorola przedstawia koncepcyjny zwijany smartfon

Poprzez kampanię Nie daj się zdefiniować #OdkryjSwójKolor chcemy pokazać, jak często mylnie postrzegamy ludzi przez pryzmat ich zawodu, tego jak wyglądają, jaki jest ich wizerunek sceniczny. Piszemy własne historie na ich temat i nie zdajemy sobie sprawy z tego, że często rzeczywistość jest zupełnie inna i osoba, która może wydawać się całkowitym ekstrawertykiem, który porywa tłumy najlepiej czuje się w swoim domu w lesie, gdzie spędza czas z najbliższymi. Naszym celem jest zachęcić naszych odbiorców, aby odważnie kroczyli przed siebie i nie dawali innym się definiować – powiedziała Anna Staszyńska, Head of Marketing w Motorola. 

W kampanii udział biorą artyści

Margaret – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, a zarazem jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma pięć studyjnych albumów, w tym dwa nagrodzone platyną. Jest także laureatką wielu branżowych nagród na czele z MTV Europe Music Awards oraz Eska Music Awards. 

Zawsze uwierały mnie pudełka, bo zazwyczaj były za małe na całe spektrum możliwości, które mam i horyzontów, na które patrzę. Zawsze też czułam, że jestem w ciągłym rozwoju i nie da się mnie określić tylko jednym słowem, a jak się da – to na krótka chwilę – bo jest przecież tyle opcji i smaków, których jestem ciekawa i chcę spróbować. Myślę, że to moje uporczywe dążenie do niezależności i wolności jest nadrzędną cechą artystów – przestrzeń to kreacja. Dlatego tak dużo mam zajawek poza muzycznych – ceramika, żeglarstwo, podróże – to coś, co mnie stymuluje i inspiruje.

Tymek – autor utworów muzycznych i tekstów. Jego płyty wielokrotnie osiągały status platynowych i diamentowych. W 2021 roku, jako pierwszy artysta wywodzący się z kultury hiphopowej w Polsce otrzymał podwójny diament za singiel „Język Ciała”. 

Moje życie polega na tworzeniu własnej definicji, która jest dla mnie wyrazem wolności. Przestrzeń za to jest jak dom dla twórcy, istotna jest więc autentyczność w działaniach i świadomość własnych potrzeb, przestrzeni i bezkompromisowość w ochronie swoich ideałów.

Kampanię Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor otwierają dwa video w mediach społecznościowych, w których Margaret i Tymek zapraszają do swoich (nie)codziennych światów, odkrywając przed nami swoje pasje, zajawki oraz kolory.

Kampania obejmuje działania digital, social media oraz public relations. Za koncept i realizację kampanii w obszarze digital i social media odpowiada agencja Tigers, natomiast za zakres działań PR agencja Rumour. 

To jednak nie koniec artystów biorących udział w kampanii „Nie daj się zdefiniować #OdkryjSwójKolor” – już niebawem poznamy kolejnych. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: motorola Polska