„Witamy w Chippendales” od stycznia 2023 roku na Disney+

Disney+ ujawniło datę premiery serialu oryginalnego „Witamy w Chippendales” – w Polsce obejrzymy go od 11 stycznia 2023 roku.

Witamy w Chippendales - Disney+ (od 11 stycznia 2023 roku)

Serwis Disney+ opublikował oficjalny zwiastun i pierwsze zdjęcia do serialu oryginalnego Witamy w Chippendales (tyt. oryg. Welcome to Chippendales), ogłaszając przy okazji datę jego premiery. Serial limitowany będzie dostępny w Polsce od środy 11 stycznia 2023 roku, wyłącznie w Disney+. Kryminalna saga Witamy w Chippendales opowiada niewiarygodną i owianą skandalami historię, w centrum której znajduje się Somen „Steve” Banerjee – indyjski imigrant, który został założycielem największego na świecie męskiego imperium striptizowego. Lepiej dla innych, żeby nic nie stanęło mu na drodze do realizacji tego celu…

W gwiazdorskiej obsadzie serialu „Witamy w Chippendales” znaleźli się: Kumail Nanjiani (“I tak Cię kocham”), Murray Bartlett (“Biały Lotos”), Juliette Lewis (“Yellowjackets”), Annaleigh Ashford (“American Crime Story”), Quentin Plair (“Ptak dobrego Boga”), Robin de Jesús (“tick, tick… BOOM!”), Andrew Rannells (“Girls5eva”), Spencer Boldman (“Cruise”) oraz gościnnie Nicola Peltz Beckham (“Randki od święta”) i Dan Stevens (“Gaslit”).

Robert Siegel i Kumail Nanjiani są producentami wykonawczymi obok Dylana Sellersa, Jenni Konner, Matta Shakmana, Emily V. Gordon, Nory Silver i Rajiva Josepa, który wspólnie z Meharem Sethim odpowiada za scenariusz serialu. Głównymi producentami są Robert Siegel i Jenni Konner, a reżyserem Matt Shakman. W gronie twórców znaleźli się również Jacqui Rivera jako współproducentka wykonawcza oraz Annie Wyman jako współproducentka.

Funkcja kontroli rodzicielskiej: sprawia, że Disney+ pozostaje odpowiednim doświadczeniem dla wszystkich członków rodziny. Subskrybenci mogą ustawiać limity dostępu do treści dla dorosłych i tworzyć profile chronione kodem PIN oraz tworzyć profile dla dzieci, zapewniające rodzicom i opiekunom kontrolę nad treściami dla najmłodszych.

Obejrzyj także dłuższy zwiastun opublikowany przez serwis hulu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska