Zagłosuj na PL21 – najważniejsze polskie utwory XXI wieku!

Do 7 listopada 2022 roku można głosować na najlepsze polskie utwory XXI wieku, które zostaną zaprezentowane w zestawieniu PL21 Radia 357.

Głosowanie PL21 Radio 357 - Tylko polska muzyka na 21. wiek

Nadające na żywo w internecie i produkujące dużo dobrych podcastów Radio 357 jest drugim najchętniej słuchanym radiem online w Polsce. Za całość odpowiada ekipa, która kiedyś tworzyła radiową Trójkę oraz grupa młodych i zdolnych dziennikarzy. W Radiu 357 nie ma ani jednej komercyjnej i „agresywnej”reklamy, która przerywałaby audycję. Radio istnieje i działa dzięki wpłatom słuchaczy – patronom, którzy finansują cały projekt przez serwis Patronite. Obecnie społeczność patronów liczy ponad 40 tysięcy osób. Możesz do niej dołączyć w każdej chwili – dowiedz się jak to zrobić.

Może Cię zainteresować także: Edyta Bartosiewicz będzie miała autorską audycją w Radiu 357

Specjalna audycja PL21 — Tylko polska muzyka, Tylko XXI wiek. to trwające cały dzień wydarzenie, podczas którego prezentowane będą najważniejsze i najpopularniejsze polskie utwory 21. wieku. Cała lista tworzona jest przez słuchaczy–patronów, którzy mogą oddać 21 głosów na polskie utwory, z listy ponad 800 wyselekcjonowanych pozycji.

Głosowanie potrwa do 7 listopada 2022 roku, a w piątek 11 listopada 2022 roku przez cały dzień będą prezentowane te, które zyskały najwięcej głosów – oczywiście w formie listy przebojów – na sam koniec poznamy te najpopularniejsze i najlepsze!

Audycję poprowadzą lubiani prowadzący radia 357 (zresztą lubiani tak jak wszyscy, którzy znajdują się w zespole Radia 357): Darek Król, Antoni Grudniewski, Ola Budka, Mateusz Fusiarz, Marta Kula, Marcin Cichoński oraz Maja Piskadło.

Prowadzący audycję PL21 (11 listopada 2022 r.)
Prowadzący audycję PL21 w Radiu 357 (11 listopada 2022 r.)

Jak zagłosować na PL21 Radia 357?

  1. Wejdź na stronę głosowania. Tam czeka na Ciebie lista utworów stworzona wspólnie z patronami radia.
  2. Zaloguj się na swoje konto. Jeśli jeszcze go nie masz, założysz je w kilka chwil.
  3. Zostań Patronem Radia 357. Głosowanie jest jednym z przywilejów patronów.

Aplikację Radia 357, przez którą również można słuchać bezpłatnie tej stacji pobierzesz ze sklepu App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Radio 357