Brelok do kluczy Ring v2 od Orbitkey jest niezwykle sprytny

Ring v2 od Orbitkey to brelok z szybkim mechanizmem wyjmowania kluczy, który ma na celu uratowanie twoich paznokci.

Orbitkey Ring v2

Od czasu wprowadzenia swojego pierwszego produktu na Kickstarterze osiem lat temu, australijski startup Orbitkey nie bał się przedstawiać nowych pomysłów na temat tego, jak nosimy nasze klucze, a jego najnowsza oferta kontynuuje ten trend. Ring v2 firmy to zwykły brelok do kluczy, ale wyposażony w mechanizm szybkiego zwalniania, aby zapobiec uszkodzeniu paznokci z powodu tych przerażających, upartych zwojów na kółkach.

Zobacz też: CEO Tile’a: „Witamy konkurencję ze strony Apple, ale uważamy, że musi być uczciwa”

Oryginalny organizer kluczy Orbitkey łączy klucze razem w złożonym skórzanym pasku, dzięki czemu poszczególne klucze można odchylić do użytku, ale poza tym pozostają schludnie schowane. To przyniosło firmie ogromny sukces pod względem sprzedaży, który zbudowała dzięki poszerzającemu się katalogowi, który obejmuje teraz klipsy, trackery i podkładki na biurko.

Ring v2 jest w rzeczywistości kolejną próbą Orbitkey na wynalezienie na nowo breloka do kluczy Ring, który został wprowadzony na rynek trzy lata temu. Pozwala on na odpinanie i zdejmowanie kluczy za pomocą obrotowego pierścienia wewnętrznego, który można obracać, aby utworzyć otwór, a także można go przymocować do organizera Orbitey, aby utrzymać porządek z kluczami.

Zaktualizowana wersja Ring v2 działa na podobnej zasadzie, z szybkozłączką, którą można obracać i przesuwać po obwodzie pierścienia, aby pozostawić szczelinę na klucze. Orbitkey mówi, że pasuje to do większości kluczy i breloków, i będzie zgodny z firmowymi organizerami kluczy, umożliwiając użytkownikom dołączanie dodatkowych kluczy lub noszenie większych, takich jak te do samochodu.

Wymiary breloka Orbitkey Ring v2
Wymiary breloka Orbitkey Ring v2

Brelok Ring v2 ze stali nierdzewnej zyskuje również punkty za styl z lustrzanymi krawędziami i opcjami kolorystycznymi, które obejmują różowe złoto, żółte złoto, srebro i czerń. Dostępny jest już w sprzedaży na stronie Orbitkey – Ring v2 kosztuje 17 USD (ok. 83 zł).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orbitkey | New Atlas