„Uncharted” już jest na HBO Max

Film „Uncharted” dostępny jest już do obejrzenia w ramach subskrypcji serwisu streamingowego HBO Max.

Główny visual filmu „Uncharted”

Przygodowy film Uncharted, który został nakręcony na podstawie kultowej serii gier z Nathanem Drakiem o tym samym tytule można już oglądać w domu. Serwis HBO Max udostępnił tytuł w niedzielę 16 października 2022 roku w ramach swojej biblioteki filmów. Kinowa premiera filmu w Polsce miała miejsce 18 lutego 2022 roku, czyli osiem miesięcy temu.

Może Ci się spodobać także: Pierwszy zwiastun „The Last of Us” jest ponury i brutalny

Bystry złodziej Nathan Drake (Tom Holland) zostaje zwerbowany przez doświadczonego poszukiwacza skarbów Victora „Sully” Sullivana (Mark Wahlberg), aby odzyskać fortunę utraconą przez Ferdynanda Magellana 500 lat temu. Nathan Drake, potomek odkrywcy Sir Francisa Drake’a, dowiaduje się, gdzie znajduje się El Dorado, legendarne południowoamerykańskie złote miasto.

To, co zaczyna się jako zwykły napad, zmienia się w niezwykły wyścig. Złodzieje muszą zdobyć nagrodę przed bezwzględnym Moncadą (Antonio Banderas), który wierzy, że on i jego rodzina są prawowitymi spadkobiercami. Jeśli Nate i Sully zdołają rozszyfrować wskazówki oraz rozwiązać jedną z najstarszych zagadek świata, mogą znaleźć skarb o wartości 5 miliardów dolarów, a może nawet dawno zaginionego brata Nate’a… ale tylko wtedy, gdy nauczą się współpracować.

Obejrzyj polski zwiastun filmu „Uncharted”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HBO Max | opis dystrybutora filmu