Nowy program „Nasi w mundurach” od 25 października w TTV

Stacja TTV wyemituje polską wersje programu „Celebrity Task Force”, w którym uczestnicy sprawdzą się w militarnych wyzwaniach.

Program „Nasi w mundurach” TTV

Ośmiu mężczyzn znanych ze stacji TTV weźmie udział w programie, w którym przejdą wymagające szkolenie wojskowe. Wśród uczestników m.in. Jan Pirowski, Krzysztof Ufnal oraz Andrzej Gąsienica. Emisja sześcioodcinkowej serii od 25 do 30 października na antenie stacji. Jej producentem jest Well Well Productions, producent m.in. Gogglebox. Przed telewizorem.

Zobacz także: Rusza 3. sezon programu „LEGO Masters”

Są w różnym wieku, mają odmienne poglądy i doświadczenia.  Przed nimi 12 dni ciężkich ćwiczeń i cel – ukończenie wojskowego szkolenia! Nie będzie lekko! Na wodzie, lądzie oraz w powietrzu – uczestnicy będą zdobywać nowe umiejętności, które mogą przydać się w wielu ekstremalnych sytuacjach.  Pod okiem dowódców służb mundurowych z wieloletnim doświadczeniem, będą trenować wytrwałość i przełamywać własne słabości.

W polskiej wersji norweskiego formatu Celebrity Task Force – czyli Nasi w mundurach, uczestnicy sprawdzą, czy potrafią odnaleźć się w trudnych warunkach i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich. W ostatnim odcinku tylko wybrani będą mogli przystąpić do finałowego zadania. Który z nich wytrwa najdłużej?

Kto wystąpi w polskiej wersji programu „Nasi w mundurach”?

W programie wezmą udział bohaterowie znani z anteny TTV: Jan Pirowski, Krzysztof Ufnal, Piotr „Stalowy” Sikora, Maciej Liziniewicz, Damian Nagana, Mateusz „Tarzan” Leśniak, Andrzej Gąsienica oraz Joachim Zeiske. Seria składająca się z sześciu odcinków zadebiutuje na antenie stacji już 25 października 2022 roku, cykl dostępny również będzie w serwisie Player.pl.

Obejrzyj zwiastun programu „Nasi w mundurach”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVN