Kolejny dokument o Dahmerze tym razem w Playerze

Kolejny serwis idzie za ciosem popularności historii okrutnego mordercy – film dokumentalny „Jeffery Dahmer: morderca i kanibal” także w Playerze.

„Jeffery Dahmer: morderca i kanibal” – film dokumentalny Player

Od kilku tygodni nazwisko Dahmera jest ponownie na ustach wszystkich, za sprawą serialu fabularyzowanego Dahmer. Potwór: historia Jeffreya Dahmera od Netflixa. Historia mordercy-kanibala z USA na nowo wróciła na nagłówki. Tym razem seriws Player zaprasza na film dokumentalny produkcji discovery+ Originals pod tytułem Jeffrey Dahmer: morderca i kanibal, który stara się odpowiedzieć na pytanie: jak pochodzący z dobrej rodziny ułożony chłopak przeistoczył się w bezwzględnego mordercę?

Może Cię zainteresować także: Nowy serial dokumentalny o Dahmerze z wyznaniami zabójcy

Jeffrey Dahmer to nazwisko, obok którego od kilku tygodni nikt nie przechodzi obojętnie. Brutalne morderstwa i akty kanibalizmu jego autorstwa na nowo stały się tematem obszernych artykułów i rozmów. Każdy próbuje poznać tajemnice kryjące się za budzącą strach i zgrozę we wszystkich postacią Dahmera.

Zbrodnie Dahmera pozostały niewykryte w Ohio i Milwaukee w latach 70. i 80. XX wieku. Żaden z członków jego rodziny ani sąsiadów nigdy nie podejrzewał, że ten łagodnie mówiący i dobrze wychowany mężczyzna jest seryjnym mordercą i dewiantem seksualnym. Został złapany dopiero, gdy policja natknęła się na jego mieszkanie.

Dlaczego Dahmer zabił tak wielu młodych mężczyzn? Jak nieśmiały nastolatek z kochającej rodziny przekształcił się w jednego z najbardziej przerażających seryjnych morderców w Ameryce? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w oszałamiającym archiwum policyjnym, osobistych zeznaniach przyjaciół i rodziny, w tym jego ojca Lionela oraz ekskluzywnych wywiadach z dwojgiem ludzi – niedoszłych ofiar, którym udało się ujść z życiem, by opowiedzieć tę historię. Wszystkie one pojawiają się w filmie dokumentalnym pod marką discovery+ Originals Jeffrey Dahmer: morderca i kanibal.

Dzięki dostępowi do setek stron stenogramów policyjnych i FBI oraz osobistych zeznań rodziny, przyjaciół i ocalałych, ujawnia się niepokojąca historia o tym, jak Jeffrey Dahmer z nieśmiałego nastolatka stał się seryjnym mordercą i kanibalem.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Player TVN