Nowa loteria InPostu potrwa do 24 grudnia 2022 r.

Wystartowała nowa loteria InPostu – wystarczy odebrać paczkę z Paczkomatu do 2 godzin, aby otrzymać zdrapki w apce InPost i mieć szanse na miliony nagród.

#KrótkaPiłka - Loteria InPostu
#KrótkaPiłka – Loteria InPostu

Tym razem loteria InPostu wystartowała w zupełnie nowej odsłonie. Cała gra loteryjna dostępna jest wyłącznie w aplikacji InPost Mobile. To właśnie tam przez całą loterię będzie dostępny Twój portfel zdrapek, a liczba zdrapek, które zgarniesz będzie zależna od tego, ile paczek do 2 godzin odbierzesz. Można wygrać Mustanga, wyjazdy do Kataru, nowe kolekcjonerskie klocki Paczkomat® biało-czerwonych i wiele więcej.

Zobacz też: Już można udostępnić przesyłkę znajomemu w aplikacji InPost Mobile!

Wystarczy strzelić hattricka w apce, czyli zdrapać 3 takie same symbole nagród. Chwila niepewności i… od razu dowiadujesz się, czy wygrałeś jedną z nagród natychmiastowych! Od teraz za każdym razem jak odbierzesz paczkę do 2 godzin, kliknij w baner w apce, żeby zgarnąć zdrapkę! Baner przeniesie Cię do Twojego portfela zdrapek i nagród.

Każde zgłoszenie w loterii bierze udział w losowaniu nagrody głównej, czyli… elektrycznego SUVa Ford Mustang MACH-E oraz losowaniu nagród specjalnych, czyli wyjazdów do Kataru! Wyjazdy odbędą się już w listopadzie, dlatego zostaną wylosowane z losów przyznanych do 30 października 2022 roku.

Zasady loterii jak zwykle są bardzo proste:

  1. dostajesz w apce wyczekane powiadomienie „Gotowa do odbioru”,
  2. lecisz pod Paczkomat i odbierasz paczkę do 2 godzin używając apki,
  3. klikasz w banner loteryjny w aplikacji InPost Mobile,
  4. sprawdzasz, co znajduje się pod zdrapką.

Biorąc udział w loterii grasz o atrakcyjne nagrody natychmiastowe, czyli:

  • 3000 zestawów klocków Paczkomat® biało-czerwonych, edycja limitowana w piłkarskim klimacie,
  • 50 hulajnóg elektrycznych MOTUS,
  • 30 rowerów elektrycznych MOTUS,
  • 500 słuchawek bluetooth LENOVO.

W loterii nie ma przegranych! Przygotowano miliony nagród gwarantowanych! Każdy uczestnik loterii może liczyć na:

  • miesięczny dostęp do CANAL+ online z pakietem Seriale i Filmy oraz kupon 15 zł na zakupy w Shopee.

Loteria zdrapkowa jest dostępna w najnowszej wersji aplikacji InPost (3.12 lub nowsza). Pamiętaj, że możesz zgłosić dowolną liczbę paczek odebranych do 2 h. Im więcej paczek odbierzesz, tym większa szansa na wygraną nagrody głównej. Dodatkowo – zaznaczając zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych zyskujesz dodatkową zdrapkę.

W loterii mogą wziąć udział przesyłki odebrane z Paczkomatu od 10.10.2022 do 24.12.2022 roku. Losowanie nagrody głównej – elektrycznego SUVa Ford Mustang MACH-E odbędzie się 12 stycznia 2023 roku. Regulamin oraz szczegóły loterii InPostu można znaleźć w aplikacji InPost Mobile oraz na stronie Kibicuj.InPost.pl.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: InPost