Gra „The Gardens Between+” już dostępna w Apple Arcade

Niezależna gra logiczna „The Gardens Between+” pojawiła się do pobrania w ramach subskrypcji Apple Arcade – oczywiście bez reklam i zakupów w aplikacji.

The Gardens Between+ - gra mobilna

W tym tygodniu w usłudze subskrypcyjnej z grami mobilnymi Apple Arcade pojawiła się nowa „legendarna gra niezależna” (indie game), która już istnieje, ale teraz jest dostępna w wersji bez reklam i zakupów w aplikacji. Chodzi o grę The Gardens Between, którą można teraz pobrać jako The Gardens Between+, jeśli masz wykupiony odpowiedni plan w usłudze firmy Apple.

Może Ci się spodobać również: „Samorost 3+” teraz także w Apple Arcade

The Gardens Between przenosi nas do surrealistycznego świata, który jest po prostu pięknie zaprojektowany. Wyposażony w więcej niż prostą kontrolę, poruszamy się dwiema postaciami przez wielkie poziomy i musimy rozwiązywać małe łamigłówki dotyczące światła.

Dwóch przyjaciół przechodzi przez poziom automatycznie, ale można przesunąć palcem w lewo lub w prawo, aby przesunąć czas do przodu i do tyłu. Tymczasem, stukając palcem w określone przedmioty, można wykonywać różne czynności, które następnie wpływają na przeszłość i przyszłość.

The Gardens Between nie jest szybką grą na czas z krótkimi poziomami. Zamiast tego zanurzamy się szczególnie głęboko w świat, z którego nie chcemy już uciec. Wszędzie można odkryć ekscytujące szczegóły, a jednocześnie jeden poziom podąża za drugim.

Niestety The Gardens Between to stosunkowo krótka zabawa. Przygoda skończy się już po około dwóch godzinach. Puzzle są zaprojektowane w sposób oryginalny, a zaprojektowana grafika jest świetna.

Zobacz na poniższym wideo, jak prezentuje się malowniczy świat w grze:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Arcade