„The Office PL” powróci z 2. sezonem 4 listopada

Już od 4 listopada 2022 roku na CANAL+ ONLINE będzie można oglądać wszystkie odcinki drugiego sezonu polskiej wersji serialu „The Office PL” – obejrzyj zwiastun.

2. sezon serialu „The Office PL” na Canal+

Sukces pierwszego sezonu kultowego The Office w polskiej, oryginalnej wersji zmotywował CANAL+  do decyzji o kontynuacji produkcji. Zdjęcia drugiego sezonu rozpoczęły się w maju bieżącego roku, a dwa miesiące później na planie zdjęciowym padł ostatni klaps. Już 4 listopada 2022 roku widzowie CANAL+ online będą mogli oglądać kolejnych 12 odcinków perypetii pracowników Kropliczanki – siedleckiego producenta wody mineralnej.

Przeczytaj także: Canal+ rozpoczyna zdjęcia do serialu „Emigracja”

Świat korporacyjnych absurdów w soczewce, plejada nietuzinkowych bohaterów i łamiący wszelkie stereotypu humor określany jako „quilty pleasure” to przepis na dobrze spędzony wieczór. Na ekranie ponownie zobaczymy między innymi Michała Holca (Piotr Polak), Patrycję Kowalską (Vanessa Aleksander) i  Darka Wasiaka (Adam Woronowicz).

Od dziś dostępny jest także trailer zapowiadający nowe odcinki oraz oficjalny plakat. Po raz pierwszy zostały w nim pokazane nowe postacie i gościnne udziały z różnych odcinków. Zwiastun ujawnia również główny wątek drugiego sezonu, czyli rywalizację Michała i Patrycji o posadę w warszawskiej centrali firmy.

Kto finalnie wygra ten pojedynek i otrzyma upragniony awans do stolicy? Odpowiedź poznamy już 4 listopada na platformie streamingowej CANAL+ online. Na antenie CANAL+ Premium serial będzie emitowany od 18 listopada w pakietach czterech odcinków na jeden tydzień.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANA+ Polska