Polsat i TV4 dostępne dla subskrybentów Canal+ Online

Od 12 września 2022 do oferty serwisu streamingowego CANAL+ online dołączyły ogólnodostępne kanały Polsat i TV4 – dla wszystkich subskrybentów CANAL+ online bez względu na posiadany pakiet.

Polsat i TV4 w Canal+ online

Serwis streamingowy CANAL+ online oferuje tysiące godzin seriali i filmów na życzenie oraz sport i informacje na żywo na kanałach telewizyjnych. W serwisie można zobaczyć m.in. najlepsze oryginalne produkcje CANAL+, takie jak Minuta Ciszy, Kruk. Czorny woron nie śpi, Klangor, Belfer, Król czy Żmijowisko. Z CANAL+ online można przeżywać również największe sportowe emocje na żywo, oglądając mecze PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga Santander, Ligi Mistrzów UEFA (na kanałach Polsat Sports Premium), Ligue 1, PGE Ekstraligi, NBA czy śledzić sukcesy Igi Świątek w cyklu turniejów WTA.

Może Cię zainteresować również: Nowy dekoder Global One od CANAL+ ma być ekologiczny

Za dostęp do oferty serwisu można płacić w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach, odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie i dzielić konto z osobą towarzyszącą. 

CANAL+ online oferuje dostęp do pakietu CANAL+, w którym można znaleźć wspomniane wyżej oryginalne produkcje CANAL+ oraz tysiące godzin seriali, filmów, dokumentów i sport na żywo. Ofertę pakietu uzupełnia dostęp do kanałów na żywo, wśród których subskrybenci znajdą od teraz również kanały Polsat i TV4

UWAGA! Kanały Polsat i TV4 nie będą dostępne w usłudze CANAL+ online dla abonentów oferty satelitarnej CANAL+ oraz dla klientów korzystających z serwisu CANAL+ za pośrednictwem innych operatorów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANAL+