PlayStation Stars wystartuje w Polsce

Nowy program lojalnościowy PlayStation Stars wystartuje w Polsce jeszcze w tym roku, a udział w programie będzie bezpłatny.

PlayStation Stars (logo)

Firma Sony zapowiedziała start programu lojalnościowego PlayStation Stars w Polsce, który ma się pojawić jeszcze w tym roku. Można się do niego zarejestrować, aby zaliczać kampanie i różne aktywności, aby zdobywać nagrody. Kampania „comiesięcznego logowania” wymaga jedynie zagrania w dowolną grę, aby otrzymać nagrodę. Inne kampanie wymagać będą zwycięstw w turniejach, zdobywania konkretnych trofeów albo bycia pierwszym graczem, który zdobył platynę w wysokobudżetowym hicie w danej strefie czasowej. Sony prowadzi obecnie wczesne testy programu, a wkrótce poznamy więcej informacji.

Sprawdź także: Disney+ w nowej odsłonie na PlayStation 5 

Uczestnicy PlayStation Stars będą mieli okazje do zdobywania punktów lojalności, które będzie można wykorzystać w katalogu, w którym dostępne będą między innymi fundusze do portfela PSN oraz wybrane produkty z PlayStation Store.  W ramach dodatkowej korzyści, posiadacze PlayStation Plus, którzy zgłoszą się do PlayStation Stars, będą automatycznie zdobywali punkty za zakupy w PlayStation Store.

PlayStation Stars zawierać będzie nowy typ nagród, tak zwane cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie. To cyfrowe wersje wszystkiego, co lubią fani PlayStation – figurek ulubionych i kultowych postaci z gier i innych form rozrywki, a także świetne urządzenia, które wpisują się w historię innowacji Sony.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie programu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: PlayStation Polska