Ultrahuman Ring śledzi metabolizm i daje wskazówki

Inteligentna obrączka Ultrahuman Ring ma śledzi wskaźniki dotyczące naszego zdrowia i metabolizmu, dzięki analizie snu czy ruchu.

Ultrahuman Ring na palcu

Firma Ultrahuman, który prowadzi zaawansowaną platformę do fitnessu metabolicznego o tej samej nazwie, wprowadza na rynek swój nowy inteligentny sprzęt o nazwie Ultrahuman Ring. Urządzenie noszone do śledzenia metabolizmu jest obecnie dostępne w ramach kampanii crowdfundingowej na Kickstarterze. Firma zapowiedziała, że ​​„stara się zaangażować społeczność twórców i wprowadzać innowacje z biohakerami na całym świecie”. Kampania potrwa do 27 października 2022 roku.

Przeczytaj także: Oura Ring Gen 3 w eleganckiej wersji „Horizon”

Nowy Ultrahuman Ring mierzy ruch, sen i dynamikę energii organizmu oraz oferuje zalecenia dotyczące regeneracji, aby pomóc ludziom przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem. Wykorzystuje mierniki ilościowe związane z ogólnym stanem zdrowia. Obejmują one ruch, tętno, zmienność rytmu serca (HRV) i sen.

Zawsze wierzyliśmy w moc biomarkerów pod względem ich zdolności do usprawniania optymalizacji zdrowia. Dzięki pierścieniowi Ultrahuman Ring i nowemu zestawowi biomarkerów metabolicznych możesz teraz zrozumieć nie tylko, co wpływa na metabolizm glukozy, ale także jak skutecznie działać na podstawie osiąganych wyników – powiedział założyciel i dyrektor generalny Ultrahuman Mohit Kumar.

Minimalistyczna obudowa pierścienia nie ma ekranów ani wibracji powiadomień, które mogłyby rozpraszać użytkowników. Zamiast tego, można w dowolnym momencie sprawdzić szczegóły pomiarów w aplikacji.

Pierścień Ultrahuman Ring ma 5-dniową żywotności baterii, dzięki czemu jest przeznaczony do wytrzymania czasochłonnych treningów. Jego tytanowy korpus pokryty jest węglikiem wolframu, który jest pięć razy twardszy niż stal narzędziowa, dzięki czemu pierścień jest odporny na zarysowania. A gładka powłoka wewnętrzna sprawia, że ​​jest wygodny podczas snu i odpoczynku.

Platforma Ultrahuman M1

Ultrahuman Ring działa samodzielnie lub w połączeniu z istniejącą zaawansowaną platformą monitorowania glukozy Ultrahuman M1. Platforma oferuje użytkownikom wgląd w metabolizm i bardziej precyzyjne działania w celu optymalizacji zdrowia.

Ultrahuman Ring

Ultrahuman ma na celu optymalizację zdrowia za pomocą biomarkerów poprzez ilościowe określenie odpowiedzi na dietę, trening i sen każdego użytkownika platformy. Spersonalizowane dane pozwalają użytkownikowi podejmować decyzje dotyczące lepszego stylu życia.

Ultrahuman Ring został wprowadzony na rynek w cenie 219 USD (ok. 1092 zł), ekskluzywnej cenie dla społeczności Kickstartera. Występuje w kolorach szarym, złotym, srebrnym i czarnym.

Firma szacuje cenę detaliczną na 300 USD. Obecnie osiągnięto już ponad 500% ponad cel finansowania, a firma ​​spodziewa się rozpocząć wysyłki od stycznia 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Ultrahuman | Cult of mac