W zwiastunie serialu „Idol” widzimy zmysłową Amerykę oczami Sama Levinsona

Uwodzicielski nowy zwiastun „Idola”, najnowszego serialu Sama Levinsona (HBO i A24) pokazuje Depp wijącą się do sławy jako piosenkarka popowa desperacko potrzebująca hitu.

Kadr z serialu „Idol” od HBO

W serialu Idol, w rolach głównych występują Lily-Rose Depp, Rachel Sennott, Troye Sivan, Suzanna Son, Dan Levy, Da’vine Joy Randolph i piosenkarka Blackpink Jennie. „Daj im to, co kochają”, radzi Depp, podczas gdy Tesfaye wyjaśnia, że ​​Los Angeles to miejsce, w którym powstają „wszystkie potwory świata”. Depp ulega urokowi Tesfaye, guru wellness zasilanego kokainą – wszystko to widzimy w najnowszym zwiastunie tej wyczekiwanej serii. „Przestań próbować blokować Amerykę”, mówi dyrektor wykonawczy, zachęcając do większego seksu, więcej narkotyków i bardziej złowrogich wyników.

W limitowanej serii współtworzonej przez showrunnera serialu Euphoria Levinsona występują również Moses Sumney, Jane Adams i Hank Azar. „Uznałam scenariusz za bardzo intrygujący, więc chciałam być częścią serialu. Czuję się bardzo podekscytowana. Będę ciężko pracować, więc proszę, oglądajcie mnie z czułością” – powiedziała Jennie dla „Deadline” na początku tego roku.

Na początku tego roku, kiedy ogłoszono powtórne zdjęcia i dokonano twórczego przeglądu, podobno z powodu własnych obaw zespołu The Weekend, HBO powiedziało o limitowanej serii: Zespół kreatywny „Idola” nadal buduje, udoskonala i rozwija swoją wizję serialu i dostosowali się do nowego kierunku twórczego. Produkcja będzie odpowiednio dostosowywać obsadę i ekipę, aby jak najlepiej służyć temu nowemu podejściu do serialu. Nie możemy się doczekać, aby wkrótce udostępnić więcej informacji.

Idol nie jest pierwszą wyprawą The Weeknd do filmu lub telewizji: zdobywca nagrody Grammy wcześniej napisał i wystąpił w odcinku serialu animowanego TBS American Dad z 2020 roku. Pojawił się także w Uncut Gems Josha i Benny’ego Safdiego jako fabularyzowana wersja samego siebie.

Współtwórca serialu, Levinson, został nominowany do nagrody Emmy w kategorii Najlepszy serial dramatyczny za Euphorię wśród 16 nominacji na tegorocznych Emmy. Idol pojawi się na HBO Max w 2023 roku.

Obejrzyj najnowszy zwiastun serialu „Idol” poniżej:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: