Zapowiedź 2. sezony serialu „Koło Czasu” zakręci Ci w głowie

Epicka walka z Czarnym dopiero się rozpoczyna w serialu opartym na bestsellerowych powieściach fantasy Roberta Jordana.

„Koło czasu” (The Wheel of Time) Amazon Prime Video

Nowy serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy może być epickim serialem fantasy, który pochłania całą uwagę (i pieniądze) Amazona, ale Prime Video nie chce, abyś zapomniał o telewizyjnej adaptacji serialu Koło czasu (tyt. oryg. The Wheel of Time) Roberta Jordana – i najlepszym sposobem na to są pierwsze urywki z nadchodzącego drugiego sezonu.

Po zakończeniu pierwszego sezonu Rand al’Thor został ujawniony jako Odrodzony Smok i ukrył się w nadziei, że nie zniszczy świata. Róg Valere został skradziony przez siły Czarnego. A armada tajemniczych statków była w drodze. Aha, a Rand i Moiraine przypadkowo wzmocnili siły zła. Żadna z tych wiadomości nie jest dobrą wiadomością dla naszych bohaterów, jak widać w tym krótkim podsumowaniu pierwszego sezonu, i jeszcze krótszej zajawce sezonu drugiego, która zastała pokazana na New York Comic Con.

Drugi sezon Koła czasu nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery poza tym, że nastąpi to w przyszłym roku. Wiemy też, że trwają już prace nad trzecim sezonem.

Obejrzyj teaser 2. sezonu Koła czasu – uważaj na pierwsze 20 sekund z przypomnieniem 1. sezonu – można dostać oczopląsu!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon