VSSL Insulated Flask to termos i głośnik w jednym

VSSL połączył butelkę i głośnik w łatwe do przenoszenia urządzenie na imprezy poza miastem – na przykład na piknik…

VSSL Insulated Flask with Bluetooth® Speaker
VSSL Insulated Flask with Bluetooth® Speaker

Firma VSSL rozszerza swoją linię modułowych rurowych narzędzi użytkowych o bardzo odmienny styl multitoola, idealnego na imprezę do spakowania, którą nazywa VSSL Insulated Flask. Smukły, izolowany próżniowo termos o podwójnych ściankach nie tylko utrzymuje napój pod ręką w idealnej temperaturze, ale zawiera również zintegrowany głośnik Bluetooth, który podkręca dźwięk z towarzyszącego urządzenia mobilnego.

Biorąc pod uwagę kompaktowy rozmiar 9 x 2 cale (23 x 5 cm) i poręczną wagę 9,6 uncji (272 g), VSSL Insulated Flask jest gotowy do towarzyszenia podczas odkrywania miejsc poza miastem – pieszo, rowerem, kajakiem lub innymi lekkimi środkami podróżowania. Dzięki wytrzymałej stalowej konstrukcji warto również zabrać ją na przejażdżkę pojazdem, jeśli martwisz się o szklane butelki na kempingach. Dzięki niej napoje będą gorące przez 5 godzin, a zimne przez 10, więc możesz go używać do noszenia porannej kawy, a wieczorem do powolnego popijania czegoś mniej kofeinowego.

Izolowana kolba mieści 8 uncji (237 ml) płynu, a nowa nakrętka kolby VSSL odkręca się całkowicie, co ułatwia napełnianie. Nakrętka zawiera również dziobek do nabierania bardziej precyzyjnych łyków i nalewania. Magnetyczny karabińczyk z blokadą pokrywy zwiększa komfort noszenia.

Firma VSSL współpracowała z firmą Speaqua Sound Co., aby stworzyć trwałą, odporną na warunki atmosferyczne nasadkę głośnika na drugi koniec kolby, opierając się na jej dobrze znanej modułowej konstrukcji, aby połączyć dwa ponadczasowe ulubione elementy imprezy: muzykę i drinki (lub napoje bezalkoholowe, jeśli preferujesz). Głośnik Bluetooth o mocy 5 W zapewnia pięć godzin odtwarzania na jednym ładowaniu baterii litowej i można go sparować z drugim w konfiguracji stereo. Można go łatwo zamienić na inne zaślepki VSSL, w tym moduły latarki, kompasu lub karabińczyka.

Firma VSSL uruchomiła we wtorek kampanię Insulated Flask na Kickstarterze i oferuje ją już od 115 CAD (około 85 USD). Kanadyjska firma prowadziła w przeszłości pięć udanych akcji na Kickstarterze, w tym swoją pierwotną butelkę, a jeśli ten będzie przebiegał tak płynnie, pierwsi wspierający odbiorą dostawy w lutym 2023 roku, a pełne wprowadzenie na rynek nastąpi w marcu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: VSSL | New Atlas