Najpopularniejsze aplikacje mobilne w Polsce we wrześniu 2022 roku

Sprawdź najnowszy ranking aplikacji i gier mobilnych, które były najczęściej pobierane w polskich sklepach App Store i Google Play we wrześniu 2022 roku.

We wrześniu 2022 roku Polacy najchętniej pobierali nową aplikację mobilną Biedronki (1. miejsce), Vinted (3. miejsce) oraz Disney+ (4.miejsce), na 2. miejscu znalazła się gra mobilna Stumle Guys, która jest jedyną gra w pierwszej piętnastce. Wśród nowych pozycji w TOP 15 znalazły się sezonowe aplikacje związane z rozpoczęciem się nowego roku szkolnego – w zestawieniu są to trzy aplikacje: Librus (7. miejsce), Dzienniczek VULCAN (8. miejsce) oraz Knowunity – your Study App (10. miejsce).

Sprawdź także ranking aplikacji i gier mobilnych w sierpniu 2022 r.

Ciekawa jest pierwsza pozycja wśród użytkowników sklepu App Store – aplikacja BeReal. Your friends for real, którą pobrano ponad 219 tysięcy razy. Użytkownicy smartfonów z Androidem pobrali ją 138 tys. razy – plasując ten tytuł na 18. pozycji w Google Play we wrześniu.

Na świecie, na pierwszym miejscu wciąż króluje TikTok, którego w minionym miesiącu pobrano ponad 76 mln razy. Kolejne trzy miejsca należą do aplikacji Facebooka, odpowiednio: Facebook, Instagram i WhatsApp Messenger. W globalnym top 15 nie ma większych zaskoczeń ani zmian, które byłyby warte uwagi.

Ranking 15 najpopularniejszych (darmowych) aplikacji i gier mobilnych w sklepach App Store i Google Play w Polsce we wrześniu 2022 roku

TOP 15 aplikacji i gier mobilnych w Polsce (Google Play i App Store) via AppMagic (wrzesień 2022)
TOP 15 aplikacji i gier mobilnych w Polsce (Google Play i App Store) via AppMagic (wrzesień 2022)

Ranking 15 najpopularniejszych (darmowych) aplikacji i gier mobilnych w Polsce i na świecie we wrześniu 2022 roku

TOP 15 aplikacji i gier mobilnych w Polsce i na świecie via AppMagic (wrzesień 2022)
TOP 15 aplikacji i gier mobilnych w Polsce i na świecie via AppMagic (wrzesień 2022)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: AppMagic