Poznaj obsadę serialu „Berlin” – spin-offu „Domu z papieru”

Oto obsada, która dołącza do drużyny Berlina w zwiastunie spin-offu „Domu z papieru” – nowego serialu Netfliksa pt. „Berlin”.

„Berlin” spin-off „Domu z papieru”

Serial Dom z papieru okazał się wielkim fenomenem, i już wydawało się, że formuła się wyczerpała i dobiega końca. Jednak doczekał się południowokoreańskiego remake’u a już niedługo pojawi się spin-off – pierwszy zwiastun serialu Berlin jest już dostępny. Finał piątego sezonu Domu z papieru został udostępniony w serwisie Netflix w grudniu 2021 roku. Po zakończeniu niezwykle popularnej serii pojawia się długo zapowiadany spin-off. Netflix rzadko ogłaszał, o co chodzi, ale nowy zwiastun przynajmniej pokazuje, kto w nim wystąpi. Pierwszy zwiastun przedstawia zupełnie nowe postacie bez zgłębiania się w fabułę.

Jeśli liczyliście na to, że oprócz Berlina zobaczycie w spin-offie jeszcze kilku innych bohaterów z Domu z papieru, to powinniście być przygotowani na to, że tak się nie stanie. Zwiastun pokazuje nowe twarze biorące udział w genialnym napadzie nowej serii.

W zwiastunie możecie zobaczyć nową ekipę Pedro Alonsa (Berlin), który zginął w drugim sezonie i wciąż był z nami w retrospekcjach. Wśród obsady spin-offu znaleźli się: Julio Pena (Roi), Tristan Ulloa (Damián), Michelle Jenner (Keila), Joel Sanchez (Bruce) oraz Begoña Vargas (Cameron).

O czym jest „Berlin”?

Dokładnie to, o czym będzie dopiero się przekonamy, ale w krótkim opisie możemy przeczytać: Berlin zdobył tytuł „największego złodzieja Europy” i dokonał fascynujących przełomów. Wraz ze swoim gangiem Keilą, Cameronem, Damienem, Roiem i Brucem planuje kolejny napad.

Zwiastun serialu możesz obejrzeć na dole tego wpisu. Nie wydaje się, aby jego przyjaciel Palermo (Rodrigo De la Serna), jego brat, profesor (Álvaro Morte), być może jego syn Rafael, który został przedstawiony w piątym sezonie, i jego dziewczyna Tatiana zagrali jakąś rolę w nowym serialu. Ale scenariusz został stworzony przez autora Álexa Pinę, więc można być optymistą, że może to być nowa inteligentna i zimnokrwista opowieść o napadzie z prawdopodobnie antykapitalistycznymi podtekstami na temat ulubionego przez fanów Berlina.

Kiedy serial „Berlin” pojawi się w serwisie Netflix?

Seria została zapowiedziana na 2023 rok, kiedy dokładnie – nie zostało to jeszcze ogłoszone. Zakładamy, że możemy na nią liczyć już w pierwszym kwartale nowego roku.

Pedro Alonso nie chciał być tak konkretny w przeszłości, a zamiast tego słusznie podkreślił, że wszystkie postacie obsady są tak interesujące, że można by potencjalnie zrobić spin-off na temat każdej z postaci. Potwierdził to również twórca serialu Álex Pina w innym wywiadzie, w którym mówi również o tym, że Arturo Román mógłby być bohaterem osobnej czarnej komedii. Kto wie, może spin-off Berlina nie będzie ostatnim, który pojawi się na Netflixie? Konkretne plany nie są jeszcze znane.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix | Kino.de