25-lecie TVN na antenie już 3 października

W poniedziałek 3 października 2022 roku stacja TVN obchodzić będzie swoje 25 urodziny – przygotowano specjalne wydania programów.

25 lat stacji TVN

Z okazji 25 urodzin TVN-u na widzów stacji czekają wyjątkowe wydania ich ulubionych programów. W „Dzień Dobry TVN”, „Faktach” i „Milionerach” pojawią się specjalni goście i materiały nawiązujące do urodzin stacji. Od godziny 8.00 rano w „Dzień Dobry TVN” prowadzący wezmą udział w teleturnieju z wiedzy o TVN. Następnie Ewa Drzyzga, Olivier Janiak i Monika Olejnik opowiedzą jak zmieniała się praca w stacji, z którą związani są niemal od samego początku jej istnienia. 

Przeczytaj także: 10 premier Player Original do końca 2023 roku!

O godzinie 19.00 w „Faktach” pojawi się tego dnia specjalna urodzinowa oprawa oraz materiały podsumowujące 25 lat istnienia programu.

Na koniec dnia urodzinowe wydanie „Milionerów” o godzinie 20:55. W odcinku o główną wygraną walczyć będą wyjątkowi goście: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński oraz Michel Moran i Tomasz Jakubiak.  Jak poradzą sobie w fotelach naprzeciwko Huberta Urbańskiego? Wygrana zostanie przekazana Fundacji TVN i wesprze budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. 

Tej jesieni, w trakcie trwającej kampanii marketingowej, w której udział wzięły największe gwiazdy TVN Warner Bros. Discovery, nadawca zachęca widzów do bycia sobą. Przekaz ten jest najlepiej widoczny w spocie urodzinowym stacji, w którym TVN podzielił się z widzami osobistymi historiami i pasjami znanych gwiazd oraz uczestników programów. Bohaterowie przekonują, że gdy jesteś sobą możesz wszystko. TVN z okazji swoich 25 urodzin celebruje otwartość na ludzi oraz przybliżanie widzom świata, który inspiruje, zaskakuje, edukuje i bawi.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVN