„Kulawe konie” wrócą z 2. sezonem już w grudniu!

Apple TV+ ogłosiło na Twitterze, że drugi sezon serialu szpiegowskiego „Kulawe konie” będzie miał premierę w serwisie streamingowym w piątek 2 grudnia 2022 roku.

Gary Oldman (zapowiedź 2. sezonu serialu „Slow Horses” – „Kulawe konie”)

Firma Apple już wcześniej zapowiedziała drugi, a nawet trzeci sezon serialu Kulawe konie (tyt. oryg. Slow Horses). Teraz znamy datę premiery nowego, drugiego sezonu serialu szpiegowskiego, który przypadł bardzo wielu widzom do gustu – nie tylko ze względu na humor i obsadę, ale także ciekawy scenariusz. Drugi sezon Kulawych koni, w którym występuje wielokrotnie nagradzany aktor Gary Oldman, będzie kontynuował historię „dysfunkcyjnego zespołu brytyjskich agentów wywiadu, którzy służą w wydziale wyrzutków MI5, znanym nieczule jako Slough House”.

Gary Oldman występuje w roli Jacksona Lamba, błyskotliwego, ale wybuchowego szefa szpiegów, który trafia do Slough House z powodu błędów, które kończą karierę, ponieważ często błądzą w zawiłościach świata szpiegowskiego.

W obsadzie znaleźli się: nominowana do Oscara Kristin Scott Thomas, zdobywca nagrody BAFTA Scotland Jack Lowden, Saskia Reeves, Rosalind Eleazar, Christopher Chung, Freddie Fox, Chris Reilly, Samuel West, Sophie Okonedo, Aimee-Ffion Edwards, Kadiff Kirwan i nominowany do Oscara Jonathana Pryce’a.

Drugi sezon Kulawych koni będzie miał premierę na Apple TV+ w piątek 2 grudnia 2022 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+