Ustaw swój pseudonim w grach Netflixa

Gigant streamingu wideo udostępnił nową funkcję, która pozwala bardziej spersonalizować rozgrywkę w grach mobilnych Netflix.

Ekran z grami w aplikacji Netflix

Spersonalizowane rekomendacje to jedna z pięciu najbardziej cenionych funkcji Netflix. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, jak szeroki wybór świetnych filmów, seriali i programów oferujemy. Ze względu na to, że Netflix rozszerza też swój katalog gier mobilnych, aby uwzględnić w nim więcej gatunków i kategorii, zaczął się zastanawiać, jak ułatwić życie także graczom. W tym celu dodano możliwość tworzenia pseudonimów gracza, które pozwalają bardziej spersonalizować rozgrywkę.

Dzięki pseudonimowi gracza użytkownicy zyskują możliwość utworzenia unikatowej publicznej nazwy użytkownika, której mogą używać we wszystkich grach Netflix. W grach z trybem wieloosobowym, takich jak Rival Pirates, w której gracze żeglują i strzelają z armat, aby zatopić wszystkie statki rywali, a także w grach z rankingami graczy, takich jak Dominoes Café i Lucky Luna, pseudonimy ułatwiają wyszukiwanie znajomych i poznawanie nowych osób oraz wspólne granie.

Przeczytaj także: „Oxenfree” jest już dostępny jako gra Netflixa

Skonfigurowanie pseudonimu gracza wymaga tylko dwóch prostych kroków, zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android:

  • Uruchom aplikację Netflix.
  • System iOS: pobierz grę Rival Pirates lub Lucky Luna , aby otrzymać podpowiedzi dotyczące skonfigurowania pseudonimu w grze.
  • System Android: wybierz kartę Gry na pasku nawigacji i wyszukaj baner „Utwórz swój pseudonim gracza w Netflix”

Ta funkcja to tylko początek tworzenia personalizowanego środowiska gier dla użytkowników z całego świata.

tworzenie pseudonimy w usłudze Netflix Gry
Tworzenie pseudonimy w usłudze Netflix Gry (Netflix Games)

Nie zapomnij sprawdzić najnowszych gier mobilnych, które miały właśnie swoją premierę – Spongebob: W kuchni (Tilting Point), kulinarnej gry przygodowej opartej na popularnym serialu, a także Desta: The Memories Between (ustwo Games). Obie te gry oferują wiele ciekawych wyzwań na urządzeniach mobilnych, czy to podczas serwowania wyjątkowych dań w najwspanialszych lokalach w Bikini Dolnym, czy też podczas przeżywania wspomnień i odnawiania relacji z przyjaciółmi w surrealistycznych światach.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix