Oura Ring Gen 3 w eleganckiej wersji „Horizon”

Po wprowadzeniu wersji premium pierścienia do śledzenia kondycji we współpracy z Gucci na początku tego roku, Oura powraca z kolejnym nowym produktem.

Oura Ring Gen 3 Horizon

Najnowsza wersja Oura Ring Gen 3 Horizon jest zasadniczo taka sama jak Oura Ring Gen 3 Heritage z zeszłego roku, z niewielką zmianą projektu i nową kolorystyką. Nowy Oura Ring Gen 3 Horizon oferuje te same funkcje sprzętowe i programowe, co starszy model. Jednak teraz ma idealnie okrągłą tytanową obudowę bez płaskich krawędzi. Ponadto nowszy model jest również dostępny w kolorystyce Rose Gold, która nie jest dostępna w gamie Heritage.

Pod względem funkcji, Oura Ring Gen 3 Horizon może pochwalić się imponującą siedmiodniową żywotnością baterii, szczegółową analizą snu, śledzeniem tętna i monitorowaniem tlenu we krwi. Jest również wyposażony w nową funkcję czasu regeneracji, która śledzi regenerację fizyczną i psychiczną poprzez zrozumienie, ile czasu użytkownik musi spędzić w stanie relaksu każdego dnia. Inne godne uwagi funkcje obejmują śledzenie treningu i aktywności, przewidywanie okresu, sesje audio z przewodnikiem oraz wskaźniki gotowości.

Mówiąc o nowym modelu Horizon, dyrektor generalny Oury Tom Hale powiedział: „Jednym z najpotężniejszych atrybutów Oura Ring jest jego kształt. Nasze badania pokazują, że konsumenci potrzebują urządzenia śledzącego, które pozwoli im żyć zdrowiej, bezproblemowo wpasuje się w ich życie oraz będzie dobrze wyglądać i leżeć dobrze na palcu. Nowy Oura Horizon jest spełnieniem naszej obietnicy dostarczenia najbardziej innowacyjnego i zaawansowanego urządzenia do monitorowania stanu zdrowia przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowego komfortu i wzornictwa”.

Oura Ring Gen 3 Horizon jest dostępny w sprzedaży w kolorach Silver, Black, Stealth, Gold i Rose Gold na stronie internetowej Oury. Kosztuje 349 USD. Jeśli to trochę za drogo, możesz zamiast tego kupić model Heritage za 299 USD.

Funkcje inteligentnej obrączki Oura Ring Gen 3 Horizon

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Oura | XDA