Ekskluzywne Okazje Amazon Prime Day od 11 do 12 października 2022 roku

Amazon Prime obchodzi swoje pierwsze urodziny w Polsce z akcją Ekskluzywne Okazje Amazon Prime Day, która potrwa od 11 do 12 października 2022 roku.

Ekskluzywne Okazje Amazon Prime, od 11 do 12 października 2022 r.

Firma Amazon ogłasza Ekskluzywne Okazje Amazon Prime Day – nowe, dwudniowe (11-12 października 2022 roku) wydarzenie zakupowe, z którego skorzystać mogą wyłącznie klienci Prime. W tym czasie klienci będą mogli wybierać spośród tysięcy atrakcyjnych produktów najlepszych marek w różnych kategoriach, od elektroniki – Apple, Garmin, Xiaomi, Realme, Sony, Bose, Logitech i DJI, produktów do domu i kuchni – Philips, Bosch, Zelmer i Gerlach, atrakcyjnych zabawek – Mattel, Playmobil i Lego, po ulubione kosmetyki i produkty do higieny osobistej od L’Oreal, Maybelline, Garnier, Philips Sonicare, Oral-B, Pampers i Gillette.

Amazon Prime Day po raz pierwszy wystartował w Polsce 12 października 2021 roku.

Cieszymy się, że możemy wspólnie z naszymi klientami świętować pierwszą rocznicę Prime i zaoferować im wyjątkowo atrakcyjne okazje na produkty najlepszych marek – powiedział Mourad Taoufiki, dyrektor generalny Amazon.pl. Obecnie nasi klienci oczekują atrakcyjnych okazji bardziej niż kiedykolwiek, dlatego ułatwiamy im zrobienie zakupów świątecznych z wyprzedzeniem.

Dwudniowa impreza zakupowa Amazon Prime Day odbędzie się w następujących krajach od 11-12 października 2022 roku: Austria, Kanada, Chiny, Francja, Niemcy, Włochy, Luksemburg, Holandia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Turcja, USA, Wielka Brytania.

Zrzut ekranu ze strony Amazon.pl – Ekskluzywne Okazje Amazon Prime, od 11 do 12 października 2022 r.
Zrzut ekranu ze strony Amazon.pl – Ekskluzywne Okazje Amazon Prime, od 11 do 12 października 2022 r.

Program Amazon Super na Amazon.pl

Klienci Prime mogą również liczyć na dodatkowe korzyści dzięki programowi Amazon Super. Program ułatwia zakupy niezbędnych produktów codziennego użytku, takich jak np. artykuły gospodarstwa domowego, higieny osobistej, produkty dla zwierząt, jak również książki, zabawki, elektronika, artykuły biurowe, oferując atrakcyjne ceny. Wszyscy klienci mogą wybierać spośród tysięcy produktów i otrzymują 5% zniżki przy wyborze od 5 do 20 produktów z kategorii „Super”, natomiast klienci Prime mogą skorzystać z 10% zniżki przy zakupie od 10 do 20 produktów objętych programem.

W trakcie Ekskluzywnych Okazji Amazon Prime klienci Prime mogą skorzystać z aż 15% zniżki na zakupy od 10 do 20 „Super” produktów.

Aktualne informacje na temat Ekskluzywnych Okazji Amazon Prime można znaleźć na stronie amazon.pl/earlyaccess.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Polska