Co zobaczysz podczas Tudum już 24 września 2022 roku?

Obejrzyj gwiazdorski zwiastun światowego wydarzenia dla fanów Netflix – Tudum 2022, który zdradza czego możemy się spodziewać!

Wydarzenie Tudum powraca! Już w sobotę 24 września 2022 roku fani serwisu Netflix będą mogli uczestniczyć w pięciu organizowanych na całym świecie wydarzeniach, w których weźmie udział cała plejada gwiazd. Serwis zaprasza na 24 godziny pełne wiadomości i ekscytujących nowinek na temat ponad 120 filmów, seriali i programów. Tegoroczna impreza dla fanów, którą poprowadzą między innymi Jamie Foxx, Millie Bobby Brown, Noah Centineo, Choi Min-ho, Cho Yi-hyun, Zakir Khan, Prajakta Koli, Maite Perroni, Sheron Menezzes i Maitreyi Ramakrishnan, nie będzie mieć sobie równych.

Zobacz także: Tudum serwisu Netflix powraca 24 września!

Zwiastun wydarzenia pozwoli Ci dowiedzieć się, co przygotowano — zmysłowe tajemnice, niepublikowane wcześniej zdjęcia, ekscytujące nowinki i wiele innych materiałów na temat niecierpliwie wyczekiwanych i ukochanych filmów, seriali, programów oraz gier z całego świata, w tym „Akademii Dobra i Zła”, „Wednesday”, „Alice in Borderland”, „Stranger Things”, „Bridgertonów”, „Domu z papieru”, „Krainy Snów”, „Enoli Holmes 2”, „Glass Onion: Film z serii »Na noże«” oraz CAŁEGO MNÓSTWA innych produkcji.

Tudum — światowe wydarzenie dla fanów Netflix będzie dostępne w 29 różnych językach na kanałach Netflix na YouTube, w tym pod adresem YouTube.com/Netflix. Odwiedź oficjalną stronę dla fanów Netflix Tudum.com/event, na której znajdziesz najnowsze wiadomości z tego światowego wydarzenia dla fanów.

Poniżej znajdują się informacje o emisji:

  • Tudum rozpocznie się o godz. 11:00 czasu KST (04:00 czasu CEST) od pełnego emocji programu prosto z Korei.
  • O godz. 11:00 czasu IST (7:30 czasu CEST) fani dowiedzą się więcej o nowościach z Indii.
  • O godzinie 10:00 czasu PT (19:00 czasu CEST) zapraszamy na dwuczęściowy program Tudum. Część pierwsza będzie nadawana ze Stanów Zjednoczonych i Europy, natomiast część druga rozpocznie się o godzinie 11:30 czasu PT (20:30 czasu CEST) i będzie nadawana z Ameryki Łacińskiej. W trakcie programu nie zabraknie także niespodzianek z innych krajów. 
  • O godz. 13:00 czasu JST 25 września (11:00 czasu CEST) nasze gwiazdy z Japonii zakończą Tudum, prezentując japońskie nowości.
Lineup wydarzenia TUDUM 2022 serwisu Netflix

Przygotuj się na… Tudum! i obejrzyj oficjalny zwiastun wydarzenia:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix