Tani oczyszczacz powietrza UPPÅTVIND od Ikei

W sklepie IKEA pojawił się nowy, tani oczyszczacz powietrza UPPÅTVIND, którego cena promocyjna to teraz 149 zł.

UPPÅTVIND – oczyszczacz powietrza od IKEA

Urządzenie o nazwie UPPÅTVIND to mały i elastyczny oczyszczacz powietrza, który ma robić dużą różnicę. Oczyszcza powietrze w pomieszczeniu ze szkodliwych cząstek i pyłków, a także można go łatwo przenieść, aby zawsze oddychać czystszym powietrzem w domu. Oczyszczacz powietrza ma 3 prędkości wentylatora, dzięki czemu można dostosować go do potrzeb swojego domu, a także wpłynąć na poziom hałasu. Jeśli masz lekki sen, możesz wybrać najniższą prędkość wentylatora i niski poziom hałasu w nocy.

Przeczytaj także: Dirigera – nowa bramka smart home od Ikei

Oczyszczacz powietrza UPPÅTVIND sprawia, że łatwo można poprawić jakość powietrza w pomieszczeniu do 7 m² ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go w większych pomieszczeniach – oczyszczenie powietrza zajmie mu trochę więcej czasu lub użyć kilku, aby objąć większą powierzchnię. Uchwyt ułatwia przenoszenie oczyszczacza powietrza między różnymi pomieszczeniami i umieszczenie go tam, gdzie jest najbardziej potrzebny.

Oczyszczacz powietrza jest wyposażony w filtr cząstek stałych, aby maksymalnie skutecznie oczyszczać powietrze z różnych zanieczyszczeń. Filtr wymienny to filtr UPPÅTVIND do usuwania cząstek stałych. Filtr cząsteczek jest zoptymalizowany do odfiltrowania ponad 99,5% drobnych cząsteczek unoszonych w powietrzu, takich jak cząstki PM 2,5, kurz i pyłki.

Czynności domowe, takie jak gotowanie lub używanie otwartego ognia, mogą uwalniać do powietrza szkodliwe cząstki PM 2,5. Mogą również przenikać z zanieczyszczonego powietrza z zewnątrz. PM 2,5 to małe, wdychalne cząsteczki, które mierzą 0,1-2,5 mikrometra.

Praktyczny organizer kabla umożliwia łatwe wsunięcie przewodu w jeden róg oczyszczacza powietrza, aby go ukryć i uniknąć frustrującej plątaniny kabli.

UPPÅTVIND – oczyszczacz powietrza od IKEA
UPPÅTVIND – oczyszczacz powietrza od IKEA

Wskaźnik LED na oczyszczaczu świeci, gdy filtr cząstek stałych wymaga sprawdzenia i ewentualnie wymiany. Zaleca się wymianę filtra cząstek stałych po maks. 6 miesiącach.

  • Filtr cząstek jest testowany zgodnie z normą EN 1822-1 i ISO 29463-3, co odpowiada klasie EPA12 i oznacza, że filtuje ponad 99,5% wszystkich cząstek unoszących się w powietrzu.
  • Filtry EPA12 stosowane są po to, aby oczyszczacz powietrza dostarczał jak najwięcej czystego powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego poziomu hałasu i zużycia energii.
  • Clean Air Delivery Rate (CADR): Najniższa prędkość wentylatora 31 m³/h, najwyższa prędkość wentylatora 95 m³/h.
  • Poziom hałasu: najniższa prędkość wentylatora 31 dB, najwyższa prędkość wentylatora 55 dB.
  • Pobór mocy: Najniższa prędkość wentylatora 2,4 W, najwyższa prędkość wentylatora 8,0 W.
UPPÅTVIND – oczyszczacz powietrza od IKEA
UPPÅTVIND – oczyszczacz powietrza od IKEA

Oczyszczacz UPPÅTVIND dostępny jest w polskim sklepie internetowym IKEA w cenie 149 zł.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: IKEA