Odbierz darmowy pakiet 3 GB od T-Mobile

Darmowy pakiet 3GB od T-Mobile do odebrania do 21 września 2022 do końca dnia

Wraz z nowym rokiem szkolnym u wielu osób pojawiły się nowe obowiązki i nowe wyzwania. Często wiążą się one z wykorzystaniem technologii, a co za tym idzie także mobilnego internetu. T-Mobile oferuje swoim klientom indywidualnym dodatkowy, darmowy pakiet 3 GB – można go odebrać tylko do 21 września 2022 roku w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Nowe technologie towarzyszą nam na każdym kroku, nie dziwi więc, że wykorzystywane są też w edukacji. Korzystanie z tabletów, laptopów, a nawet smartfonów stało się dość powszechne, ale zawsze przydaje się również odpowiedni pakiet internetu. Aby więc nasi klienci nie musieli martwić się ubywającymi gigabajtami, przygotowaliśmy dla nich bezpłatny pakiet 3 GB do wykorzystania na krajową transmisję danych.

Pakiet 3GB można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji Benefity od 15 do 21 września 2022 roku do końca dnia. Po wejściu do aplikacji wystarczy kliknąć baner „Dobrze, że jesteś” lub wybrać „Więcej”, a następnie zakładkę „Benefity”. Paczka zostanie aktywowana w ciągu 72 godzin od momentu przyjęcia zlecenia. 

Klienci usług na kartę i MIX będą mogli korzystać z niej przez 7 dni od dnia aktywacji, zaś abonenci do końca cyklu rozliczeniowego. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). 

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska