Nowy kanał Love Nature 4K w ofercie CANAL+

W pakietach oferty CANAL+ pojawił się nowy kanał nadający w jakości 4K – Love Nature 4K – ucieszy on z pewnością miłośników przyrody.

Love Nature 4K (logo)

Nowy kanał telewizyjny Love Nature 4K w języku polskim dostępny jest w ofercie Platformy Canal+ w pakietach Extra+ i wyższych na pozycji 149 – dal nowych i obecnych abonentów. Nowa stacja dołącza do oryginalnych produkcji Canal+ emitowanych w 4K, filmów i seriali czy wybranych meczów, oraz treści 4K są dostępne w kolekcjach VOD. Oprócz Love Nature abonenci platformy mają dostęp do czterech kanałów nadających w 4K: CANAL+ 4K Ultra HD, Eleven Sports 1 4K, NASA TV UHD oraz Museum 4K.

Love Nature 4K to przyrodniczy kanał przybliżający piękno i cuda naszej planety, przedstawiając niesamowite historie z całego świata. Widzowie kanału mogą odwiedzić wiele zapierających dech w piersiach miejsc rozsianych po całym globie i oglądać zwierzęta w ich naturalnych siedliskach. Wszystko po to, aby lepiej zrozumieć złożoność życia na Ziemi i poczuć jedność z planetą. Wszystkie programy dostępne na kanale Love Nature 4K nadawane są z polską ścieżka językową.

Kanał Love Nature 4K trafi także do kolekcji programów na życzenie, dostępnej na dekoderach 4K.

Love Nature jest dostępny w ponad 365 mln gospodarstw domowych i w ponad 127 krajach za pośrednictwem kanałów linearnych i internetowych oraz poprzez kluczowe partnerstwa treści ze Sky Nature (Wielka Brytania, Niemcy i Włochy), Youku (Chiny), Starhub (Singapur), KPN, VodafoneZiggo (Holandia) i innych. Love Nature jest również dostępny w USA jako kanał FAST (bezpłatna telewizja z reklamami) na rozwijających się platformach, takich jak The Roku Channel, Samsung TV Plus, VIZIO WatchFree+, Xumo i VIX w USA.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+ | Stakurier