10 premier Player Original do końca 2023 roku!

Serwis Player nie zwalnia tempa – platforma właśnie ogłosiła, że przez najbliższe półtora roku powstanie 10 seriali pod marką Player Original.

Player Original - zapowiedzi na 2023 rok

Wśród planowanych tytułów znajdą się gorące premiery oraz wyczekiwane przez użytkowników kontynuacje. Po bardzo udanym sezonie i 5. premierach produkcji Player Original od stycznia najpopularniejszy serwis lokalny w Polsce przygotowuje się na kolejne uderzenie. Do końca 2023 roku platforma planuje wyprodukować przynajmniej 10 serialowych premier. Nie zabraknie zupełnie nowych pozycji, jak również kontynuacji tych, które podbiły serca klientów Playera.

Wśród najbliższych, zapowiedzianych już premier znajdują się: „Szadź 3” już w serwisie, „Skazana 2” – premiera 15 listopada oraz nowość „Mój agent” już  w grudniu. W kolejce produkcyjnej czekają m.in. serial inspirowany kryminałem Katarzyny Puzyńskiej „Motylek” oraz spin off „Skazanej”.

Player niezmiennie dobrym serialem stoi. Inwestujemy w najlepsze treści. Niezależnie od tego, czy chodzi o adaptacje zagranicznych scenariuszy, ekranizacje książkowych bestsellerów, czy historie oryginalne autorstwa działu fabularnego TVN Warner Bros. Discovery. Seriale pod marką Player Original są wisienką na torcie dla naszych użytkowników, którzy doceniają dobre i jakościowe produkcje. Niezmiernie cieszę się, że w najbliższych miesiącach biblioteka Player Original powiększy się przynajmniej o 10 premier. To dowód na to, że rośniemy i nie ustajemy w wysiłkach, by nasi widzowie nie mogli oderwać oczu od ekranu — mówi Maciej Gozdowski, szef player.pl. 

Player Original to marka sama w sobie. Każda premiera przyciąga nowych użytkowników i plasuje się w czołówce najchętniej oglądanych tytułów TOP 3 w serwisie. Dziś biblioteka Player Original to m.in.: seria „Chyłka”, „Szadź”, „Skazana”, „Behawiorysta”, „Pajęczyna”, „Kontrola”, „Tajemnica zawodowa”, „Żywioły Saszy – Ogień”, „Nieobecni”, „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Mamy to”, „Misja”. Według badań agencji Kantar Player jest serwisem posiadającym najwięcej i najlepszych polskich seriali.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Player