Nowe gry mobilne na Netflix już we wrześniu

Serwis streamingowy Netflix zapowiada kolejne nowe gry mobilny, które pojawią się jeszcze we wrześniu 2022 roku – sprawdź nowe tytuły.

Ikony nowych gier w serwisie Netflix (wrzesień 2022)

Świat gier mobilnych to nieograniczone możliwości rozrywki, a użytkownicy serwisu Netflix mają dostęp do szybko poszerzającego się katalogu, w którym znajdą m.in. nową grę „Lucky Luna” (Snowman), a już wkrótce jeszcze więcej nowości, w tym „IMMORTALITY” (Half Mermaid), „Wild Things: Zwierzęca przygoda” (Jam City), „Rival Pirates” (Amuzo Limited/Rogue Games). Gry są dostępne w aplikacji Netflix dla systemu Android i iOS!

Lucky Luna (gra dostępna od 8 września)

Wyrzucona na tajemniczą wyspę w nieznanej krainie Luna budzi się zdezorientowana i zupełnie sama. Dołącz do niej w czasie magicznej podróży do mitycznych świątyń i sekretnych lochów. Zajdź jak najdalej, pokonując kolejne wyzwania, aby odkryć tajemnice z jej przeszłości. Każdy poziom gry „Lucky Luna” to nowe mechanizmy i możliwości oferowane przez otoczenie.

Przeczytaj również: Mniej niż 1% subskrybentów Netflixa chce grać w jego gry mobilne

Gdzie jest haczyk? Nie ma przycisku skoku! Przesuwaj palec, aby przemieszczać Lunę w lewo i w prawo, gdy przemierza ten zaczarowany, tajemniczy świat. CIEKAWOSTKA: „Lucky Luna” ma rankingi na każdym poziomie w trybie fabularnym i trybie ciągłym oraz ponad 60 osiągnięć do zebrania i ukryte komnaty wyzwań ze specjalnymi trofeami w trybie fabularnym.

IMMORTALITY (już wkrótce)

Wciągająca gra interaktywna Sama Barlowa, popularnego twórcy „Her Story” i „Telling Lies”. Młoda aktorka znika. Jej filmy nie wchodzą na ekrany. Przyjrzyj się tym nieznanym dziełom kinematografii, aby rozwiązać zagadkę zaginięcia dziewczyny. Co stało się z Marissą Marcel? Utalentowana, piękna i zniewalająca młoda aktorka była wręcz skazana na sukces — dopóki nie rozpłynęła się w powietrzu (a przynajmniej tak się wydaje). Połącz fakty, aby poznać prawdę o tym mrocznym i nieznanym rozdziale z historii Fabryki Snów.

CIEKAWOSTKA: twórca gry „IMMORTALITY” Sam Barlow szukał inspiracji zarówno w klasycznych grach wideo, jak i w filmach. Pomysł przewijania klipów filmowych przypomina bieganie w lewo w grze „Mario”, a mechanizm zatrzymywania i powiększania obiektów przy przejściu montażowym z dwóch akcji Barlow porównuje do efektu „bullet time” w strzelance FPS.

Wild Things: Zwierzęca przygoda (już wkrótce)

Eksploruj fascynujący świat i z pomocą najlepszych przyjaciół — lwa i słonicy — buduj wymarzone siedliska po gwałtownej burzy w tej barwnej grze przygodowej w dopasowywanie elementów. Układaj skomplikowane układanki, projektuj i odnawiaj siedliska, opiekuj się uroczymi stworzeniami i odkryj tajemnicę burzy. W tej jednoosobowej grze przygodowej gracze mogą wyzwolić niesamowite moce, które pozwolą im przejść setki poziomów i zaprowadzić porządek w zwierzęcej krainie. Projektuj budynki, domy i miasta. Ubieraj zwierzaki w barwne kostiumy, aby nadać im niepowtarzalny wygląd.

CIEKAWOSTKA: Inspiracją dla Festiwalu przyjaźni jest prawdziwe coroczne wydarzenie nazywane Międzynarodowym Dniem Przyjaźni — święto rodziny i przyjaciół – tych prawdziwych i pozornych.

Rival Pirates (już wkrótce)

Wielka bitwa dla wielu graczy. Wyrzuć wszystkich za burtę! Postaw żagiel, strzelaj z dział i wytrzymaj dłużej niż Twoi wrogowie. Daj się pochłonąć tej bojowej grze przygodowej. Czy potrafisz panować nad morzami i oceanami?  Wybierz dwóch piratów i niezawodny statek, a potem przygotuj się do bitwy z graczami z całego świata. Strzelaj z dział i korzystaj ze specjalnych umiejętności, żeby posyłać swoich wrogów na dno. Jeżeli Twój statek będzie ostatnim na powierzchni, wygrasz! W starciu może wziąć udział do 16 graczy. Chroń swój statek przed zniszczeniem, aby uniknąć eliminacji, i daj popalić swoim wrogom. Między kolejnymi bitwami doskonal swoją załogę i statek oraz otwieraj i poznawaj nowe lądy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska