Zwiastun 3. sezonu „The Mandalorian”: Baby Yoda trochę się starzeje

Pierwszy zwiastun trzeciego sezonu serii „The Mandalorian” pojawił się podczas sobotniego pokazu D23 Expo.

Zwiastun 3. sezonu serialu „The Mandalorian” (Disney+)

Łatwo zapomnieć, że przed wydaniem serialu „The Mandalorian” ludzie zastanawiali się, czy serial telewizyjny z uniwersum „Gwiezdnych wojen” może kiedykolwiek zadziałać. Niektórzy nawet uważali, że to wręcz bluźniercze zdjęcie franczyzy z dużego ekranu. Ale seria Jona Favreau dowiodła, że ​​obawy te były niepotrzebne, ponieważ „The Mandalorian” stał się jedną z najpopularniejszych serii „Gwiezdnych wojen” w najnowszej historii.

Nowe seriale takie jak „Obi-Wan Kenobi” i „Andor”, są stale rozwijane, ale „The Mandalorian” pozostaje klejnotem koronnym w telewizyjnej bibliotece Lucasfilmu. Od zakończenia drugiego sezonu minęły prawie dwa lata, ale gromki aplauz, jaki otrzymał obsada w hali D23, przypominał, że entuzjazm wcale nie osłabł.

Pedro Pascal, Giancarlo Esposito, Amy Sedaris, Katee Sackhoff, Emily Swallow i Carl Weathers wszyscy weszli na scenę, aby promować serial. Ale zanim dotarli do wyczekiwanego zwiastuna 3. sezonu, aktorzy rozprawiali nad tym, co oznacza sukces serialu.

„To zaszczyt i ogromna przyjemność pracować z wizjonerami” – powiedział Esposito. „Jestem wdzięczny Dave’owi Filoniemu, jestem wdzięczny Johnowi Favreau, jestem wdzięczny Kathy i Disneyowi”. Dodał jednak, że nic nie jest tak ważne, jak ogromne wsparcie, jakiego fani „Gwiezdnych wojen” udzielali serii przez lata. Wierzy, że seria nadal tak silnie rezonuje z fanami, ponieważ każdy może dostrzec podobieństwa między epickimi motywami a własnym życiem.

„Liczy się podróż bohatera” – powiedział Esposito. „Chodzi o to, że możesz siebie zobaczyć”.

Następnie zaprezentowano nowy zwiastun, który ujawnia, że ​wyzwania tytułowego bohatera Pascala są jeszcze większe niż kiedykolwiek, a Baby Yoda się starzeje, a inni Mandalorianie chcą go wciąż zdobyć.

Sezon 3. serialu „The Mandalorian” zostanie udostępniony w Disney+ w 2023 roku. Nowy zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ | Lucasfilm