Zobacz oficjalny zwiastun serialu „Willow” od Disney+

W nowym zwiastunie serialu „Willow” Christian Slater dołącza do obsady – premiera zaplanowana jest na 30 listopada 2022 r.

Serial „Willow” od Disney+ (2022)

Piątkowe prezentacje D23 Expo dotyczyły filmów animowanych (i ich przeróbek), ale w sobotę wszystkie oczy były zwrócone na Lucasfilm. Fani zebrali się w hali D23, by czekać na wieści o „Gwiezdnych wojnach” i „Indiana Jones 5”, ale prezes Lucasfilm, Kathleen Kennedy, zaczęła od rozmowy o „Willow”, nowej serii sequeli fantastycznej epopei George’a Lucasa i Rona Howarda z 1988 roku.

Zobacz też: Zobacz zwiastun serialu „Willow” od Disney+

Przed zaprezentowaniem nowego zwiastuna Warwick Davis, który ponownie wciela się w rolę tytułowego bohatera z filmu, przedstawił innego głośnego członka obsady. Davis zaprosił na scenę Christiana Slatera, ujawniając, że aktor dołączy do serialu.

Slater ujawnił, że był długoletnim fanem dorobku LucasFilm i chciał dostać szansę dołączenia do serii fantasy: „Uwielbiam fantasy, science fiction” – powiedział Slater. „Samo bycie częścią tego projektu było absolutnym spełnieniem marzeń” Slater ujawnił, że jego rola jest niewielka, i po prostu pojawił się na planie na kilka dni, aby dodać trochę humoru do serialu.

„To bardzo zabawna postać” – powiedział. „Co zaskakujące, musieliśmy mieć kilka improwizacji i ad-libów i wymyśliliśmy kilka rzeczy na miejscu, co było świetną zabawą”.

Zgodnie z oficjalnym streszczeniem, „Willow” to epicka seria fantasy z nowoczesną wrażliwością osadzona w zaczarowanej krainie zapierającej dech w piersiach. „Willow” ma zróżnicowaną międzynarodową obsadę z Jonathanem Kasdanem, Ronem Howardem, Wendy Mericle, Kathleen Kennedy i Michelle Rejwan pełniący funkcję producentów wykonawczych.

Historia zaczęła się od początkującego maga z wioski Nelwyn i małej dziewczynki, której przeznaczeniem jest zjednoczenie królestw, którzy razem pomogli zniszczyć złą królową i wypędzić siły ciemności. Teraz, w magicznym świecie, w którym rozkwitają ciasteczka, czarodzieje, trolle i inne mistyczne stworzenia, przygoda trwa dalej, gdy nieprawdopodobna grupa bohaterów wyrusza w niebezpieczną wyprawę do miejsc daleko poza ich domem, gdzie muszą stawić czoła swoim wewnętrznym demonom i spotykają się, aby ocalić swój świat.

„Willow” będzie dostępny w serwisie w Disney+ od 30 listopada 2022 roku. Nowy zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney | IndieWire