Edyta Bartosiewicz będzie miała autorską audycją w Radiu 357

Edyta Bartosiewicz poprowadzi autorską audycję w nowym wieczornym paśmie z programami prowadzonymi przez artystów w Radiu 357.

Edyta Bartosiewicz w Radiu 357

Jak donosi serwis Press Edyta Bartosiewicz będzie prowadzić własną audycję w Radiu 357, a z anteny zniknie Tomasz Michniewicz i jego wtorkowy program. Bartosiewicz trafi do nowej ramówki, która ma być ujawniona dopiero w drugiej połowie września. Wokalistka ma poprowadzić autorską audycję w nowym wieczornym paśmie z programami prowadzonymi przez artystów. Nie będą już one nadawane w paśmie o 16.00, na którą z 17.00 przeniesiona zostanie dwugodzinna Popołudniówka 357. Z anteny ma zniknąć także audycja Kiribati Dagi Gregorowicz z zespołu Dagadana.

Zobacz także: Radio 357 i Radio Nowy Świat w czołówce polskich rozgłośni internetowych

Artystka udostępniła także informację serwisu Press na Facebooku – komentując „Najświeższy news” – czyli nie zaprzecza :) Od jakiegoś czasu Bartosiewicz udostępniała posty z komentarzami: Gotowa do działania czy Nowy rok szkolny 2022/2023 zapowiada się interesująco – więc coś jest na rzeczy :)

Czekamy z niecierpliwością!!!

Z kolei radia odchodzi Tomasz Michniewicz i jednocześnie znika audycja „No to co teraz?”, która nadawana była w wtorki między 19.00 a 21.00. Była to osobista decyzja prowadzącego, który zdecydowanie mocniej postanowił angażować się teraz w projekty menedżerskie i konsultingowe, ale już poza Radiem 357.

Radio 357 ma wystartować także z nowym sezonem podcastów i jeszcze we wrześniu ma zostać uruchomiona nowa odsłona serwisu internetowego i aplikacji mobilnej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: press.pl