OPPO i Adidas ze wspólną ofertą na start Ligi Mistrzów

OPPO, jako oficjalny partner UEFA Champions League, przygotowało specjalną promocję z okazji startu piłkarskich rozgrywek.

Promocja OPPO i Adidasa

Od 2 września przy zakupie smartfonów OPPO z Serii Reno7 klienci mogą otrzymać vouchery na zakupy w oficjalnym sklepie internetowym marki Adidas. OPPO, producent smartfonów oraz urządzeń IoT, ogłosił niedawno początek dwuletniej współpracy z UEFA Champions League, najbardziej prestiżowymi klubowymi rozgrywkami piłkarskimi w Europie. Sportowe emocje rozpoczną się już niedługo wraz ze startem grupowej fazy Ligi Mistrzów. Z tej okazji OPPO nawiązało w Polsce współpracę z marką Adidas i przygotowało specjalną ofertę promocyjną na smartfony z Serii Reno7.

OPPO nawiązało w Polsce współpracę z marką Adidas i przygotowało specjalną ofertę promocyjną na smartfony z Serii Reno7.

Od 2 września do 27 października wszyscy, którzy zdecydują się na zakup smartfonów OPPO Reno7 5G, OPPO Reno7 Lite 5G i OPPO Reno7 mogą otrzymać vouchery na zakupy w oficjalnym sklepie internetowym Adidas.

Klienci, którzy wybiorą model Reno7 5G mogą otrzymać voucher o wartości 300 zł, z kolei przy zakupie modeli OPPO Reno7 Lite 5G lub OPPO Reno7 będzie to voucher o wartości 200 zł. 

Od 2 września wszyscy, którzy zdecydują się na zakup smartfonów serii Reno7 mogą otrzymać vouchery na zakupy.
Od 2 września wszyscy, którzy zdecydują się na zakup smartfonów serii Reno7 mogą otrzymać vouchery na zakupy.

Oferta jest dostępna w partnerskich sieciach retail oraz w salonach wiodących operatorów. Szczegóły promocji wraz z regulaminem odbioru voucherów znajdują się na stronie internetowej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: OPPO | Adidas