Platforma FlixClassic dostępna na LG Smart TV 

Platforma VOD FlixClassic, która pozwala poznać i odkryć na nowo klasykę kinematografii z całego świata jest już dostępna jako aplikacja na LG Smart TV. Trwają prace nad Apple TV i Android TV.

FlixClassic na smart TV

Miłośnicy kina mogą już korzystać z aplikacji FlixClassic na telewizorach LG. Od sierpnia platforma z klasykami kina jest także dostępna na Samsung Smart TV z systemem operacyjnym Tizen. Twórcy platformy rozpoczęli już pracę nad udostępnieniem serwisu na Apple TV i Android TV.

Może Cię zainteresować również: FlixClassic dostępny także na telewizorach Samsunga 

Dostajemy wiele pytań o Apple TV i Android TV od naszych widzów i osób zainteresowanych dostępem do biblioteki FlixClassic. Dlatego wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i stawiamy na dalszy rozwój platformy. Wkrótce miłośnicy klasyków kinowych będą mogli cieszyć się nowymi, dogodnymi dla siebie, możliwościami korzystania z serwisu − podkreśla Marcin Machnio, współtwórca platformy.

Na FlixClassic znajduje się obecnie ponad 330 filmówod wielkich klasyków do kina kultowego i klasy B. Co tydzień wielbiciele kinematografii mogą cieszyć się nowymi tytułami starannie dobranymi przez Miłosza Stelmacha, kuratora programowego platformy. Wszystkie produkcje dostępne są w jakości HD w oryginalnych wersjach językowych oraz z polskim lektorem lub napisami.

Aplikację FlixClassic pobierzesz na smartfona ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: FlixClassic