Słuchawki JBL Tour 2 Pro mają ekran dotykowy na etui ładującym

Można byłoby uznać, że innowacyjność w przestrzeni słuchawek dousznych ustabilizowała się, ale JBL z jakiegoś powodu dodał ekran dotykowy na etui ładującym…

Słuchawki JBL Tour 2 Pro + etui z ekranem dotykowym
Słuchawki JBL Tour 2 Pro + etui z ekranem dotykowym | fot. JBL

W dzisiejszych czasach mamy ekscytującą technologię, taką jak ANC i dźwięk przestrzenny, ale te istnieją od lat, a poza tym prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne przez długi czas wyglądają tak samo. Nie bez powodu producenci wymyślają nowe, szalone sposoby na wyróżnienie swoich urządzeń. JBL pomyślał, że umieszczenie ekranu dotykowego w zupełnie nowych, prawdziwych bezprzewodowych słuchawkach dousznych sprawi, że będą się wyróżniać. Szczerze mówiąc, mogą, ale niekoniecznie ze względu na ekran dotykowy.

JBL zaprezentował właśnie swoje nowe słuchawki douszne – Tour 2 Pro. Są to dość standardowe nowoczesne urządzenia audio, z wyjątkiem jednego szczegółu. Etui jest wyposażone w panel LED o przekątnej 1,45 cala, który umożliwia zarządzanie muzyką, sprawdzanie poziomu naładowania baterii oraz włączanie i wyłączanie ANC. Etui ma też być szerszym towarzyszem Twojego smartfona, umożliwiając odbieranie połączeń i odczytywanie powiadomień otrzymywanych na telefon. Zasadniczo jest jak smartwatch bez paska, aplikacji ani żadnych funkcji fitness.

Fajnie, że JBL próbuje czegoś nowego i należy to pochwalać. Ten ekran dotykowy wciąż jest dość sztuczny, zwłaszcza że JBL ma już aplikację na smartfona, która wykonuje większość rzeczy, które robi ekran dotykowy. Podczas korzystania ze słuchawek dousznych większość ludzi zazwyczaj po prostu odkłada etui do czasu, gdy trzeba je naładować — a ten produkt zakłada, że ​​zawsze będziesz mieć etui pod ręką.

Same słuchawki douszne wydają się jednak świetne. Mają adaptacyjny ANC z trybem otoczenia, dynamiczne przetworniki 10 mm, sześć mikrofonów do krystalicznie czystych połączeń i dźwięk przestrzenny JBL. Same wkładki pozwalają również na 10 godzin odtwarzania, a bateria w etui dodaje dodatkowe 30 godzin. Posiadają Bluetooth 5.3 i są kompatybilne z LE audio.

Słuchawki douszne JBL Tour 2 Pro  w dwóch wersjach kolorystycznych
Słuchawki douszne JBL Tour 2 Pro w dwóch wersjach kolorystycznych | fot. JBL

JBL ogłosił także Tour One M2, swoje nowe słuchawki nauszne. Podobnie jak douszne, są one wyposażone w adaptacyjny ANC. Poza tym mają 40-milimetrowe przetworniki, a pod względem baterii wytrzymują 50 godzin lub 30 godzin z włączonym ANC.

Słuchawki nauszne JBL Tour One M2
Słuchawki nauszne JBL Tour One M2 | fot. JBL

JBL Tour Pro 2 będzie dostępny w sprzedaży od stycznia 2023 roku w kolorach Black i Champagne iw cenie 249 EUR. One M2 będzie kosztować 299 euro i będzie dostępny w tej samej kolorystyce.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Android central | JBL