„Candy: Śmierć w Teksasie” na Disney+ od 12 października

Odtwórczynią głównej roli i producentką wykonawczą limitowanej pięcioodcinkowej serii „Candy: Śmierć w Teksasie” opartej na prawdziwych wydarzeniach jest Jessica Biel.

Serial „Candy” na Disney+ od 12 października 2022 r.

Już 12 października 2022 roku w Disney+ zadebiutuje oryginalny pięcioodcinkowy serial true-crime „Candy: Śmierć w Teksasie”. W roli głównej wystąpi Jessica Biel, która jednocześnie pełni funkcję producentki wykonawczej. W dniu premiery udostępnione zostaną wszystkie odcinki produkcji. 

Zobacz także: Już ponad 150 mln subskrybentów Disney+

Jest początek lat 80. Candy Montgomery jest idealną gospodynią domową i matką, której absolutnie wszystko dobrze się układa – ma dobrego męża, dwoje dzieci, ładny dom, nawet jej drobne grzeszki są starannie zaplanowane. Jednak gdy narasta w niej presja konformizmu, zaczyna walczyć o odrobinę wolności. Ze skutkiem śmiertelnym.

W serialu występują: Jessica Biel, Timothy Simons, Melanie Lynskey, Pablo Schreiber oraz Raúl Esparza.

Trzykrotnie nominowana do nagrody Emmy Robin Veith („Mad Men”, „The Act”) napisała scenariusz pierwszego odcinka i jest producentką wykonawczą serialu. Nick Antosca („The Act”, „Nowy smak wiśni”) jest producentem wykonawczym pod szyldem swojego domu produkcyjnego Eat the Cat wraz z Alexem Hedlundem. Jessica Biel i Michelle Purple („Grzesznica”, „Cruel Summer”) są producentkami wykonawczymi z ramienia Iron Ocean. Michael Uppendahl („Fargo”, „American Crime Story: Impeachment”), który wyreżyserował odcinek pilotażowy, jest producentem wykonawczym. Jim Atkinson i John Bloom pełnią rolę dodatkowych producentów.

Serial został wyprodukowany przez UCP, oddział Universal Studio Group, oraz 20th Television, część Disney Television Studios.

Disney+ jest dostępny w konkurencyjnej cenie 28,99 zł miesięcznie – bez ukrytych kosztów i z możliwością anulowania abonamentu w dowolnym momencie. W rozbudowywanej bibliotece seriali telewizyjnych, kinowych hitów i ekskluzywnych oryginalnych produkcji każdy znajdzie coś dla siebie. Na widzów czekają produkcje od sześciu kluczowych marek: Disney, Pixar, Marvel, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic i Star. Do seriali dostępnych wyłącznie w Disney+ należą między innymi: „Pam i Tommy”, przebojowy serial komediowy „Zbrodnie po sąsiedzku” oraz „Zepsuta krew” z Amandą Seyfried. Dzięki nieskończonej bibliotece treści rozrywkowych – obejmującej wszystko od filmów dokumentalnych po chwalone przez krytyków dramaty, od komedii po animowane klasyki – użytkownicy znajdą wiele historii, których się spodziewają i jeszcze więcej takich, które ich zaskoczą.

Funkcja kontroli rodzicielskiej sprawia, że Disney+ pozostaje odpowiednim doświadczeniem dla wszystkich członków rodziny. Subskrybenci mogą ustawiać limity dostępu do treści dla dorosłych i tworzyć profile chronione kodem PIN oraz tworzyć profile dla dzieci, zapewniające rodzicom i opiekunom spokój ducha.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska