W aplikacji CCC przymierzysz wirtualne buty

Przymierzalnia 3D w aplikacji CCC pozwala sprawdzić, jak dany model obuwia prezentuje się na stopach.

Przymierzalnia butów 3D w apce CCC

Nowa funkcja w aplikacji mobilnej CCC to gratka dla osób, które lubią zakupy online. Dziś stają się one jeszcze bardziej wygodne. Dzięki przymierzalni 3D w aplikacji CCC Klienci mogą zobaczyć, jak będą wyglądać w wymarzonych butach.

Zobacz także: CCC i InPost zachęcają do oddawania starych ubrań i butów

Kupując obuwie online, często zastanawiamy się, czy będą one pasować do ubrań, które posiadamy w szafie, jak będą prezentować się na naszych nogach. Po prostu – czy będą nam pasować. Dzisiaj, dzięki przymierzalni 3D, możemy to w łatwy i szybki sposób sprawdzić – bez wychodzenia z domu – powiedziała Aleksandra Koclejda, Mobile App Marketing Leader w CCC.

Wszystko czego potrzebujemy, aby skorzystać z przymierzalni 3D to smartphone z aparatem fotograficznym oraz mobilna aplikacja CCC. Po wybraniu interesującego nas produktu z opcją przymierzenia (obuwie to Klienci znajdą w sekcji “Wirtualny Salon”), należy kliknąć przycisk: “Zobacz na swojej stopie”. Aplikacja otworzy wtedy widok aparatu i poprosi o skierowanie urządzenia na stopy lub odbicie w lustrze. Po wykonaniu tych prostych ruchów, na ekranie smartphone’a będziemy mogli zobaczyć wybrany produkt, dopasowany do naszych stóp. 

Już teraz klienci mogą przymierzyć w 3D ok. 100 par butów ale to dopiero początek. Dzisiaj startujemy z tą funkcją w naszej aplikacji. Chcemy, aby Klienci mogli wirtualnie przymierzyć wszystkie buty dostępne w sklepie mobilnym. Będziemy nad tym pracować w kolejnych miesiącach – dodaje Aleksandra Koclejda – W CCC chcemy być tam, gdzie jest klient, gdzie lubi robić zakupy. Chcemy też, aby zakupy były jak najwygodniejsze i dostosowane do jego potrzeb i oczekiwań. 

Aplikacja mobilna CCC jest jedną z najbardziej popularnych w Polsce. Została pobrana już ponad 9 milionów razy i aktualnie jest dostępna na ośmiu rynkach – w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Austrii, Grecji, Bułgarii oraz na Węgrzech. Ten wynik, jak i bardzo dobre oceny aplikacji, pokazują, że użytkownicy cenią jakość, formę treści oraz sam sposób dokonywania zakupów, które oferuje. Kolejne usprawnienia i funkcjonalności wprowadzane przez CCC, mają za zadanie umocnić ten trend. 

Aplikację mobilną CCC pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CCC