Shopee Shake powraca w kampanii 9.9 Dzień Super Zakupów

Dzięki pierwszemu ambasadorowi Shopee w Polsce, Sławomirowi, oraz nowym funkcjom 9.9 Shopee Shake, użytkownicy mogą liczyć na więcej zabawy i nowe nagrody.

9.9 Dzień Super Zakupów (Shopee Shake)

W poniedziałek 22 sierpnia 2022 roku wystartowała kolejna kampania Shopee 9.9 Dzień Super Zakupów. Wraz z nią poznaliśmy pierwszego ambasadora marki w Polsce – został nim piosenkarz Rock Polo Sławomir, który pojawia się między innymi w najnowszej reklamie telewizyjnej platformy. To jednak nie koniec niespodzianek, bowiem wraz ze startem kampanii powraca znana już użytkownikom Shopee gra Shopee Shake – tym razem w nowej, rozbudowanej wersji, z wartościowymi nagrodami rzeczowymi.

Zobacz także: 8.8. Shopee Shake to pierwsza gra dla polskich użytkowników Shopee

Udział w rozgrywce Shopee Shake jest niezwykle prosty – wystarczy o określonej godzinie wejść do gry
i na sygnał aplikacji przez kilka sekund potrząsać telefonem. W wersji 9.9 użytkowników w rozgrywce wspiera ambasador marki Sławomir, a muzyka z jego hitu „Miłość w Zakopanem” rozbrzmiewa w tle. Gra ma również zupełnie nowy wygląd, nawiązujący do kampanii 9.9 Dzień Super Zakupów. 

Tym razem do wygrania jest pula aż 8 000 000 Monet Shopee, dzięki którym użytkownicy biorący udział w grze będą mogli obniżyć cenę przyszłych zamówień. 10 najlepszych graczy może liczyć także na codzienny bonus w postaci 100 Monet Shopee. To jednak nie wszystko – najlepsi gracze tygodnia dostaną bowiem nagrody rzeczowe. Do zdobycia są, w zależności od zajętej w rozgrywce tygodniowej pozycji, m.in. iPhone 13 mini, Samsung 22 oraz  Xiaomi Smartwatch. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w każdy poniedziałek podczas trwania kampanii, czyli do 9 września. 

Nowością w 9.9 Shopee Shake jest również tryb gry grupowej. Użytkownicy mogą zapraszać do zabawy przyjaciół i wspólnie tworzyć drużyny liczące maksymalnie 6 osób. Każdy dodatkowy gracz, który weźmie udział w rozgrywce, sprawia, że drużyna zdobędzie o 10% więcej Monet Shopee. 

Do gry można dołączyć codziennie o godzinie 12:00 i 20:00, natomiast w czwartki, które są dniami
z Shopee Shake, oraz w dniu finału kampanii, 9 września, wszyscy gracze dostaną jeszcze jedną szansę
– o północy. 

9.9 Dzień Super Zakupów to największa z dotychczasowych kampanii sprzedażowych Shopee na polskim rynku. Wraz z jej startem Sławomir, ambasador Shopee i gwiazda nowej reklamy, uruchomił na platformie sklep, w którym można kupić oryginalne gadżety z jego autorskiej linii. Piosenkarz będzie również pojawiał się w aplikacji oraz na oficjalnych kanałach Shopee w social mediach, polecając kupującym atrakcyjne oferty i najgorętsze produkty. 

W czasie kampanii kupujący mogą upolować Okazje Dnia ze zniżkami nawet do 90% czy, podczas Dnia Super Sprzedawcy, poznać ofertę najlepiej ocenianych, lokalnych sprzedawców. Zawsze bezpieczne zakupy na platformie zapewnia Gwarancja Shopee, dzięki której  użytkownicy mają pewność, że w przypadku otrzymania towaru niesprawnego bądź w złym stanie, otrzymają bezproblemowy zwrot pieniędzy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Shopee Polska