HyperX zapowiada nową linię monitorów gamingowych – Armada

HyperX zespół ds. urządzeń peryferyjnych dla graczy w firmie HP Inc. ogłosił dziś premierę monitorów dla graczy HyperX Armada 25 i HyperX Armada 27.

Monitor HyperX Armada

Nowa linia monitorów HyperX Armada oferuje wyższą rozdzielczość dla bardziej wciągającej gry i jest zgodna z NVIDIA® G-SYNC®. Monitory HyperX Armada to pakiet „wszystko w jednym”, obejmujący uchwyt HyperX Armada Single Gaming Mount z ergonomicznym ramieniem Armada zgodnym ze wszystkimi monitorami HyperX i większością wyświetlaczy o wzorach VESA 75 mm i 100 mm oraz uchwyt biurkowy Armada. Uchwyt Armada Single Gaming Mount jest zbudowany z wytrzymałego metalu i obsługuje monitory o przekątnej do 32 cali i wadze do 9 kilogramów.

HyperX Armada 25 oferuje częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 1 ms, co zapewnia płynniejszą i szybszą rozgrywkę. Armada 25 zapewnia rozdzielczość Full HD, dzięki której obraz ma żywe kolory i imponującą szczegółowość, a 24,5-calowe panele IPS o rozdzielczości FHD (1920×1080) zapewniają przewagę nad konkurencją. 

Monitor do gier HyperX Armada 27 oferuje jeszcze ostrzejszy obraz i wyższą rozdzielczość dzięki 27-calowemu ekranowi panoramicznemu QHD (2560×1440) IPS i VESA Display HDRTM 400, zapewniając wyraźne szczegóły w różnych warunkach oświetleniowych i bardziej wciągające wrażenia z gry. Armada 27 oferuje również częstotliwość odświeżania 165Hz i czas reakcji 1 ms dla wyraźniejszego i płynniejszego obrazowania.

To emocjonujący czas dla HyperX, ponieważ wchodzimy na rynek monitorów do gier z nową linią HyperX Armada – powiedziała Tiffany Rodriguez, PC Displays Senior Manager, HyperX. – Oferując wysokie częstotliwości odświeżania i niskie czasy reakcji dla lepszych wrażeń podczas grania, wraz z ergonomicznym ramieniem i mocowaniem do biurka – by długie godziny nie stanowiły przeszkody, rodzina monitorów gamingowych serii Armada zapewnia wygodę i funkcjonalny design w pakiecie „all-in-one”.

Monitory HyperX Armada 25 i Armada 27 zawierają dołączane w zestawie, ergonomiczne ramię oraz uchwyt biurkowy. Ramię można wydłużać i skracać, co pozwala zapewnić wygodny, ergonomiczny kąt patrzenia. Monitory charakteryzują się również łatwą konfiguracją dzięki dwóm metodom montażu (zacisk lub śruba) oraz systemowi szybkiego mocowania. Umożliwia przytwierdzenie i zdjęcie monitorów HyperX jednym kliknięciem. W przypadku monitorów innych niż HyperX, stosuje się standardową płytę montażową VESA z 4 śrubami. Dodatkowo można osobno zakupić dodatkowe mocowanie HyperX Armada Gaming Mount i zamontować nawet do czterech monitorów (do 25 cali) lub dwóch monitorów (do 27 cali) jednocześnie.

Dostępność

Nowe produkty będą dostępne online w sieci sprzedawców detalicznych i e-detalistów firmy HyperX. Więcej informacji na temat monitorów HyperX Armada Gaming można znaleźć na stronie produktu. 

Ceny dostępne na HyperX.com mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Ceny u sprzedawców detalicznych mogą się różnić.

  • Monitor Gamingowy HyperX Armada 25 – spodziewana dostępność we wrześniu w cenie 2599 zł 
  • Monitor Gamingowy HyperX Armada 27 – spodziewana dostępność we wrześniu w cenie 2860 zł
  • Uchwyt pojedynczy HyperX Armada – spodziewana dostępność we wrześniu:  709 zł
  • Uchwyt dodatkowy HyperX Armada Gaming – spodziewana dostępność we wrześniu w cenie 479 zł

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HyperX