3 miesiące Spotify Premium za 0,00 zł lub 19,99 zł dla powracających

Muzyczny serwis streamingowy Spotify ponownie uruchomił swoją cykliczną promocję na dostęp do wersji Premium – z oferty można skorzystać do 11 września 2022 r.

Spotify Premium

Wersja Premium serwisu Spotify to między innymi możliwość słuchania utworów z całej biblioteki muzycznej bez reklam, możliwość odtwarzania w trybie offline i wiele innych korzyści. Z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili i korzystać do końca wykupionego już okresu. Obecnie nowi użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnej oferty darmowego dostępu do planu Individual przez 3 miesiące, a osoby które zrezygnowały z subskrypcji przed 15 lipca 2022 roku mogą skorzystać z 3-miesięcznego dostępu za 19,99 zł. Z obu ofert można skorzystać do 11 września 2022 roku.

Przeczytaj także: Spotify wprowadza nową stronę startową w swojej aplikacji

3 miesiące za 0 zł dla nowych użytkowników: oferta dotyczy tylko planu Premium Individual. Po tym okresie 19,99 zł miesięcznie. Obowiązują Warunki. Oferta dostępna tylko dla użytkowników, którzy nie korzystali jeszcze z Premium. Oferta ważna do 11.09.2022.

3 miesiące za 19,99 zł dla powracających użytkowników: oferta dotyczy tylko planu Premium Individual w standardowej cenie 19,99 zł miesięcznie. 3 miesiące w cenie 19,99 zł. Po tym okresie 19,99 zł miesięcznie. Obowiązują Warunki. Oferta niedostępna dla użytkowników, którzy zrezygnowali z Premium po 15 lipca 2022 r. Oferta ważna do 11.09.2022 roku. – Ta oferta pojawi się użytkownikom objętym promocją po zalogowaniu do serwisu.

Dlaczego warto przejść na Spotify Premium?

Oferty mogą być dostępne również w innych regionach, ale mogą występować pewne różnice cenowe w poszczególnych krajach.

Pobieranie

Pobieranie utworów i możliwość słuchania offline.

Bez reklam

Nieprzerywane utwory reklamami.

Słuchanie

Odtwarzanie dowolnych utworów na różnych urządzeniach.

Pomijanie

Pomijanie utworów bez limitu.

W ramach specjalnej oferty Premium dla powracających otrzymujesz przede wszystkim:

  • całe 3 miesiące za 19,99 zł – w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, aby po okresie 3 mies. nie została naliczona standardowa miesięczna stawka,
  • muzykę bez reklam i przerywania odtwarzania,
  • możliwość słuchania muzyki w trybie offline w dowolnym miejscu,
  • możliwość wyboru dowolnych utworów do odtwarzania i pomijania bez ograniczeń.

Więcej o ofercie i regulamin promocji znajdziesz na oficjalnej stronie usługi.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Spotify